Cituje Trumpa, preto sa obavam, ze ho zo seba robis ty.
Cituje Trumpa, preto sa obavam, ze ho zo seba robis ty.
Tak vies co? Ak nevies dat jeden jediny priklad a cele to je zalozene na takychto dristoch, nabuduce to ani nepis.
Nevyhovaraj sa.
Otazka je uplne jednoducha. Uviedol to Trump tsk, ako tvrdi Pedro, alebo to Pedro kreativne ,,dotvoril” a ,,vylepsil”, aby vyrok zmanipuloval?
A odpoved je tiez uplne jednoducha. Neuviedol to v tejto podobe, Pedro si to kreativne ,,vylepsil” aby vyrok vyznamovo posunul.
To je cele.
Kludne mi daj jedno jedine moje klamstvo. Mne sa zda, ze patologickym klamarom tu budes asi skor ty.
Otazka: ,,,Aky zakon porusil”?
Odpoved: ,,ked je nezakonna”.
Keby si radsej miesto blabolov o youtube s gaucoch racionalne odpovedal.
,,Mozne” to nesporne je, ale je to asi taka dedukcia aka je u teba obvykla.
Muzi, co este zazili povinnu rustinu, maju do dochodku este 20 rokov.
Ano, odmietol, ano kvoli Bidenovej administrative, len ten zaver sa ti trosku rozni, sle uz sme si zvykli.
Sice uplne inym sposobom a inak to zdovodnil, ale nevadi.
Co rusak - to pologramotny klamar. Ineho som este nevidel.
Tapem, ako dolna hranica moze suvisiet so mnou, ale necham sa prekvapit - vysvetli mi to.
Vies, do kedy bola rustina povinna, ty matematik?
Obzaloba zneuzije pravomoci verejneho cinitela uz tym, ze poda obzalobu?
> ale myslim
Neklam.
Ja ti neviem kamo, ale ja som mal rustinu povinne. Ak to zo mna robi krcmoveho lingvistu, tak nim zrejme budem.
Nie, na druhej, kam si sa ty zjavne este nedostal.
Aky ,,zakon” konkretne obzaloba porusila predlozenim obzaloby?
Zlatino, od cias stareho Rima to funguje tak, ze obzaloba obzalovava, obhajoba obhajuje a sud sudi.
Iba v sprostakove ako Rusko sudia niekoho za vykon povolania.
Ja azbuku ovladam a pouzivam. Skus na mna nieco ine.
A nebolo to tak, ze tam strielali aj proruski demonstranti a hadzali molotovove koktaily?
Som zmateny, mam verit spravam OSN alebo Hlavnym spravam?
Mas nesporne originalny slovosled.
A vies o Francuzsku viac, nez to, ze sa tam vyraba parizsky salat? Ze na akej urovni sa ideme bavit.
Odporúčame