Nuz, ked to hovori sam majster ,,kriznik Moskva doplaval vlastnymi silami do pristavu", dam na jeho radu.
Nuz, ked to hovori sam majster ,,kriznik Moskva doplaval vlastnymi silami do pristavu", dam na jeho radu.
Ja sa nevyhrazam, ja sa pytam. Aky je tvoj odhad?
Nechaj to na inych.
Necakam, ze prave ty by si bol schopny pochopit rozdiel medzi velkym a malym pismenom. Ty si hnup.
\
Nevidim suvislost medzi mojim komentarom k pouzivaniu tychto slov a tvojou reakciou.
Si v poriadku?
Rozvojove projekty, lieky, socialna podpora, atd.
Tu skor vidiet teba sameho.
Kym o tychto udalostiach citas prave vo ,,fejkstreame", cokolvek by Rusi spravili, napises, ze sa to nedeje, ty ,,udajne".
Co myslis, kolko ti vydrzi tento ucet?
Nie je. Lebo Zid s velkym Z je prislusnik zidovskeho naroda. Vyznavac judaizmu nie je Zid, ale zid.
Iste. Aj geolog a bilog 16. storocia su k formovaniu geologickych vrstiev a ludskeho druhu o 500 rokov blizsie ako tem z 21. storocia, preto odignorujeme vsetko poznanie, ktore sme odvtedy ziskali.
Inak povedane, pises nezmysly.
Ze je to pseudovedecka ,,etymologia" o ktorej sa dalo diskutovat uz v 19. storoci. Je tok 2023.
Velkomoravska risa je to spatne vytvoreny nazov.
Urcite to nebola ..risa" a s uspechom sa da pochybovat aj o tom, ci to bol vobec stat.
Zda sa, ze v rozpakoch si hlavne ty.
Zjavne sa boris s faktom, ze 600 dni podporujes ruskych okupantov a teraz chces vyhlasit Izraelcanov tiez za okupantov a odsudit ich a cele ti to nejak nevychadza.
Kamo, ked citam ten tvoj prispevok, ty si zase s nervami na dranc.
Normalny clovek samozrejme odsudzuje bombardovanie civilnej infrastruktury a totalna blokada (vratane potravin) je uplne mimo, ale to, co ty predvadzas s podporou Ruska....
,,Celkom urcite" to nevieme. Pred 600 dnami bolo na diskusiu, ci Ukrajina prezije tyzden. Mozne je vsetko, ale tych ,,celkom urcite" tu uz za tych 600-dni bolo....
Ak nieco vieme ,,celkom urcite", tak ,,celkom urcite" ani Rusko nebude v stave ako bolo pred SVO. Mozno by sa dalo s rovnakym usilim a za rovnaku cenu dosiahnut pre samotne Rusko viac, mozno nieco s realnym prinosom pre obcanov RF, ale Putin je ich diktator a je to na nom.
Ja poznam vyraz Uhry. Vyraz Slovensko ani nic tomu podobne neregistrujem do 15 storocia, ked sa objavuje nejaky tomu podobny vagny geograficky pojem. A?
Vie co si myslim?
Ze po 600 dnoch je nasprostasty prave ten, co opakuje tieto 1000x vyvratene ruske klamstva o 13.000 (tradicne sa uvadza 14.000) obetiach.
A nie len, ze je naspostasti, ale je klamar. A keby len to. Co to musi byt za neskutocneho primitiva, ktory do zoznamu udajnych obeti zarata este aj zabitych etnickych Ukrajincov.
Krátky slovník slovenského jazyka:.
chovať sa - správať sa; prejavovať sa, pôsobiť
chovať - venovať sa chovu zvierat: ch. dobytok, zajace, včely
Rusko nema comu ,,odolat". Jedine, ze by odolalo myslienke chovat sa normalne.
Cize ziadny. Rusko si ,,interpretovalo".
Odporúčame