Hovorim, neber drogy. Cital si moj prispevok? Rozumies mu?
Pocul si Putina, ako rozpraval o tych 5 kilach kokainu v Prigozinovych zasobach?
Hovorim, neber drogy. Cital si moj prispevok? Rozumies mu?
Pocul si Putina, ako rozpraval o tych 5 kilach kokainu v Prigozinovych zasobach?
Nebojujem, bavim sa. Proti vasej sprostosti sa neda vyhrat.
Skvelo som sa pobavil, ked som pocuval, ako Putin vysvetloval, ze PMC Wagner neexistuje, lebo v Rusku nemoze a ze tam tito bojovnici proti narkomanovi mali kila koksu.
Nebudes aj ty na na drogach? Ja som nieco take napisal?
Nesledujes spravy. Narkomani su Wagnerovci - podla Putinovho vcerajsieho vyhlasenia u nich predsa nasli 5 kil kokainu. Rusi preto nemusia vyrabat fotomontaze ako so Zelenskym.
550 tankov, __len__ od konca juna, fijuuuuuu. Tak to je pecka. Ja som dnes mal na ranajky 15 jablk.
Tu mas priklad, ako si ty pohreb doobeda ,,nezazil ani v Bratislave".
Marianum, dnes 5.10.2023 - zoznam obradov:
8:00
9:30
10:00
10:00
10:15
11:00
1 1:45
12:00
12:00
12:30
13:15
14:00
14:45
15 :30
16:15
Bezne natolko, ze si svoje konsipracie mozes strcit za klobuk. Nie je to nic vynimocne.
Jasne, ze mohla byt.
Aj najvacsi rusacky lalo, ktory v zivote nebol na pohrebe a ma nulove zivotne skusenosti, je schopny dat si do googla napr. "posledna rozlucka 10:00", kolko mu ich rovno vyhodi.
Zhrniem ti to:
- pohreby doobeda su celkom bezne
- kary naobed su celkom bezne
- 50 ludi na kare je celkom bezny pocet aj na dedine
Tolko k tvojim rusackym blabolom:
> Bol som na množstve pohrebov ale ani jeden nebol doobeda a kar o 13:00
Je to totalne odtrhnute od reality. Len ja som bol tento rok 2x na pohrebe. Jeden bol o 10:00, naobed som uz sedel v restike. Druhy bol tesne poobede.
Opakujete sa vy, lalovia. Ste s tymi vasimi teoriami priehladnejsi ako plexisklo.
Takze JoGaTeam preferuje 3.
> Zhrniem vsetky dalsie prispevky kolaborantskych spin:
> 1. Nestalo sa to.
> 2. Boli to Ukrajinci.
> 3. Bolo to sidlo zahranicnych zoldnierov
P.S.: Je neuveritelne, ake sprostosti su miestni rusaci schopni vypisovat. Totalne odrthnute od reality.
Zavolaj napr. do Sramka v Bratislave, kolko karov tam maju cez obed len do mesiaca.
Je spravne, ze sa svoje nazory hanbis.
To je sama ,,Bandera", "oplotena ambasada atd" ale inak si neutralny, vojnu neschvalujes, ani vrazdenie, atd.
Jednoducho rusacka klasika - klamar a pokrytec.
Dobre, Lubovnan preferuje 2
> Zhrniem vsetky dalsie prispevky kolaborantskych spin:
> 1. Nestalo sa to.
> 2. Boli to Ukrajinci.
> 3. Bolo to sidlo zahranicnych zoldniero
Takze bure55 tiez preferuje / podsuva 3.
> Zhrniem vsetky dalsie prispevky kolaborantskych spin:
> 1. Nestalo sa to.
> 2. Boli to Ukrajinci.
> 3. Bolo to sidlo zahranicnych zoldnierov.
Vo vasej fantazii.
Pretoze Rusi deklarovali, ze sa na to nevykaslu,
Jednak legitimne chrani svoju vlast pred agresorom a za dalsie, ten agresor bude pokracovat (jasne to deklaroval) a bude zabijat a znasilnovat v dalsich mestach.
Ked ti agresor povie - prestan sa branit a ja sa nezastavim a budem kopat dalej, tak inu moznost nemas.
A pokial chces mat takeho agresora na hraniciach, nie si len vlastizradca, ale aj somar.
Takze Mensak si vybral 3.
> Zhrniem vsetky dalsie prispevky kolaborantskych spin:
> 1. Nestalo sa to.
> 2. Boli to Ukrajinci.
> 3. Bolo to sidlo zahranicnych zoldnierov.
Takze Coolio si vybral 2.
Zhrniem vsetky dalsie prispevky kolaborantskych spin:
1. Nestalo sa to.
2. Boli to Ukrajinci.
3. Bolo to sidlo zahranicnych zoldnierov.
Odporúčame