> Bod 1,2,3 dnes už nie je dôležité kto čo podpísal
Ale co. Zrazu.
> ale kto čo nedodržal
Mas to hore vypisane
> vyhlásenia Merkelovej sú jednoznačné
Neodznelo ziadne vyhlasenie podporujuce rusku interretaciu
> keď je návrh neprijateľný tak si sadnem za stôl a prerokujem to
Tak si somar. Ked moj sused vyhlasi, ze mojej manzelke bude diktovat ako sa ma obliekat, kedy ja mam chodit do prace a co mame kedy jest, vobec sa s nim o tom nebudem bavit. Maximalne mu oznamim, ze je mimo. Preco? Lebo ked s nim zacnem o tom este vyjadnavat, len ho tych jeho sprostostiach podporim.
5 je tvoj nazor.

