Vyrobili to vo photoshope, nedeje sa to.
Vyrobili to vo photoshope, nedeje sa to.
Drzim im palce.
Napriklak v exporte vlakov obsadili krasnych 1,5% svetoveho trhu. To je na Rusko pekny uspech, ved je to zhruba 1/2 exportu Ceskej republiky a 1/7 Rakuska. Ked to zdvojnasobia, dotiahnu sa skoro az na Bielorusko.
Radost mozno kazi len to, ze krajiny, kam by to mohli exportovat, maju same bud vyssiu produkciu (India) alebo ich dokonca porazaju rozdielom triedy (Cina).
Kriticky zmyslajuci by si mohli polozit otazku, kde suy tie vyrobene ruske lietadla. lebo zatial sa im podarilo hlavne odlozit vyrobu modelov ako Irkut MC-21. Trosku to sucvisi s tym, ze prisli na to, ze 40-50% dielov fo toho importuju. A z 5 top svetovych exporterov dielov pre lietadla udelil sankcie na Rusko kazdy jeden, jediny.
Ruska kultura. Zajtra da na web ako mlati zenu a v Dume zajasaju.
Je to ,,k nasrani" ale zda sa, ze bude zas tepla zima.
Pozeram, pozeram...
... ze sa od cias mojej rustinarky na zakladnej skole nic nezmenilo. Amerika krachuje a Sovietsky zvaz speje k svetlym zajtrajskom.
Tebe by som povinne nariadil tyzden ceskoslovensko-sovietskeho priatelstva. S matrioskami, balalajkami a samovarom. Tie blbosti by ta presli.
Google ruble to eur chart, ty ,,blud".
Zato si za euro kupim 103 rublov. Keby bolo kde a hladal som lacny toaletak.
Co s nami? Kupime si pukance a budeme sledovat dlhodoby vyvoj ruskej ekonomiky.
???
A keby aj. Preco byt tam nemohli ,,byt zbrane pre Ukrajinu"? Na nu bolo uvalene nejake embrago?
Cize ruska armada je silnejsia ako vo februari 2022?
Z coho to posilnenie vyplyva?
Ci ty do toho neprojektujes len vlastne tuzby a predstavy.
Naopak. Ja sa stale pytam, cim si tento saso zasluzil, ze o nom vobec pisu.
Preco o dalsich 80 sefoch ruskych federalnych subjektov nepocujeme.
Kto je Kadyrov? ,,Prezident" nejakej gubernie s populaciu ako ma Cyprus, ktora je este aj v Rusku totalnym ekonomickym dnom (menej na obyvatela vyprodukuje uz len Ingussko).
Rusko 2023.
Temou na diskusiu je, ci tam mat velvyslanca. Smiat sa? Plakat?
Neustale posilnuje s akym obdobim? Je silnejsia ako vo februari 2022? V porovnani s cim? Ako sa to prejavuje?
Nie, ciste pokrytectvo z tvojej strany.
Ty spravis hlavne to, ze si prestanes vymyslat.
Lebo ty nie si ziadna tretia strana, ale od prvych dni obhajujes a podporuje rusku agresiu, dokonca vyhlasujes, ze Rusi mali ,,pravo” zautocit. Aby si sa naledne stazoval, ze sa niekto brani.
Ty si 2 a nie 3.
A ked ti budu chciet znasilnit dceru, das utocnikovi vitaminy a teplu deku.
Ziadni treti ludia nie su.
Je len prihlupla ruska propaganda, ktora prezentuje ludi, ktori pomahaju Ukrajine tak, ze ,,nechcu mierove rokovania", ,,nechcu mier", atd. A z nich akoze robi vinnikov.
Odporúčame