Nuz to je demokracia. Stalo sa faux pas, clovek, ktory to spiskal sa ospravedlnil a odstupil z funkcie, rovnako sa ospravedlnil premier. To je Kanada. V Rusku by dostal pokutu novinar, co by na to upozornil, ludi, ktori by si trufli to verejne kritizovat by zatkla a zmlatila policia a ten co to spiskal a znermoznil Putina by o dva mesiace zahadne vypadol z okna.


