Ty si traged. Ked 40 minut neprispejem, asi tu nesedim.... Zeby poobedna kava?
Ty si traged. Ked 40 minut neprispejem, asi tu nesedim.... Zeby poobedna kava?
Ja som zvyknuty citat plne znenie originalu. Ty si zvyknuty cerpat informacie z utrzkov na telegrame.
To je systemovy rozdiel.
Cital som cely report (nie vytrhnutu vetu na telegrame). V kontexte celeho odstavca na nevidim nic cudne.
Boze moj. Reforma sudnictva atd. Co len s nimi bude.
Nie len, ze ich vojensky podporili ale chcu z nich vybudovat modernu krajinu miesto postkomunistickej dzamahrie ako je Rusko
Ti Rusi su ale strasne hlupi, ze to takto vymysleli a zorganizovali, vsak?
Zrejme mas na mysli ,,rozdvojenu osobnost" a zamienas si to s pojmami paranoja a schizofrenioa.
Vzdy som hovoril, ze rusaci su nevzdelani.
Nejde ti to. Odporucam kupit si slovnik cudzich slov, ked uz sa chces hrat na lekara.
Asi chces hovorit o rozdvojenej osobnosti vsak? Schizofrenia neznamena rozdvojenu osobnost.
Vie vobec, co znamena slovo ,,paranoja”?
Viem, co sa snazis povedat, ale pouzivas to slovo mimo jeho vyznam.
Dobre.
Napriek tomuto kvikotu bude dostavat Ukrajina podporu dalej.
Cele predvojnove HDP Ukrajiny je niekde pod urovnou Kansasu. Asi by to USA nevytrhlo (zdoraznujem ___cele___ co zahrna kazdu platbu kadernicke, kazdu namontovanu roletu, atd).
No ked je to na internete, tak to bude pravda.
Cize Rusko je druhe USA?
,,Vzdy” nikto, bolo to rozne a tentokrat to boli Rusi.
Budme trosku objektivni.
Rusi ziadnu zamienku nepotrebuju. Podobne preslapy si sice uziju, ale keby sa to nestalo, tak si nejake odovodnenia vymyslia.
Ty si na to kapol. Presne preto ich tam poslali, lebo sa nemozu zucastnit frontovych bojov. A do tych ,,nefrontovych" nemozu poslat nic lacnejsie s jednoduchsou logistikou.
Co ruskak, to genius.
Podel sa s nami, komu tieskas ty.
Vsetci susedia tento nazor samozrejme zdielaju.
Vies co si myslim?
Ze v roku 2025 budu Rusi este stale hrdinsky likvidovat ukrajinske letectvo, ktore znicili prvy tyzden a ty budes pod svojim 254-tym nickom state oslavovat ruske uspechy.
Tak to tak asi bude. Ty ,,nahodny navstevnik".
Odporúčame