Osobne si myslim, ze v roku 2025 budu Rusi este stale hrdinsky likvidovat ukrajinske letectvo, ktore znicili prvy tyzden.
Osobne si myslim, ze v roku 2025 budu Rusi este stale hrdinsky likvidovat ukrajinske letectvo, ktore znicili prvy tyzden.
Nemel. Napr. otvorim diskusiu a reagujem na prvy prispevok hore (ktory je logicky novy). Ved kedykolvek to otvorim, smradis tu.
Priznavam sa. Vzdy som sa priznal k vsetkemu, co si tvrdil.
Som clenom redakcie, Abstinent, admin, atd. Nema zmysel ti odporovat. Preco? Lebo to nema zmysel.
Ja myslim, ze ten argument - ilustracia toho, co oznacujes za ,,americky dezinfoweb”, je velmi vyrecny.
Som dve nuly, tri, kolko chces.
Ja len tvrdim, ze pre svoje tvrdenie neviest uviest zdroj.
To, ze mas byt kvoli tomu klamar, podsuvas ty sam.
Tak to si dal zdroj jak Brno.
Ved si pisal o mne. Rozumies vyznamu toho prislovia?
Len si myslim, ze blazon, ktory este aj Izvestiju oznaci za ,,americky dezinfoweb" bude mat zjavne skreslene vnimanie toho co je dezinfoweb zamerany proti Rusku.
Tvojho tvrdenia o desiatkach? Nie je ziadny.
Priznam sa, nesledujem cely den, kto mal kedy prispevok (a po 16 cosi mam uplne volno). Ale asi si ma odhalil.
Smiem vidiet zdroj tohoto tvrdenia?
Odpoved je jednoducha. Nie su.
Komentar blazna, ktory este aj Izvestiju vyhlasuje za ,,americky dezinfoweb" neba ziadnu hodnotu.
Trapne je vase zatlkanie. Malo ist o 5. Linky z ruskych medii som sem daval aspon 10x.
Je spravne, ze sa za to hanbite a popierate, ze tieto odhady priniesli ruske provladne media s posvatenim vlady.
K dnesnemu dnu su dolozene zabery:
2332 stratenych ruskych tankov od T-90x po T-55
16 Leopardov
Kym zhori par Abramsov, Rusi budu tak na 2.500.
Mylis si to ty, pretoze Rusko nikto nenapadol.
Kazda jedna Europska krajina dokaze menovat kolko krat bola ona napadnuta. Iba vymleti Rusi okolo tohio postavili nejaky narodny mytus a prasivi kolaboranti tieto nezmysly siria dalej do Europy.
Utrpenie ukrajinskemu ludu nesposobuju zbrane, ktorymi sa brania ale ruski okupanti.
Vyhovuje to len a len kolaborantom ako si ty.
No a aky maju tlak na podlozku? Lebo ja sa v zime a blate zabaram menej ako moj pes.
Z vojenskeho hladiska by bolo najlepsie zostat doma v Riazani, Murmansku a Ulan-Ude a neliezt na Ukrajinu.
P.S.: Nemyslim si, ze za stratou iniciativy RF je nejaky genialny zamer. Je to skor vysledok dlhodobeho trendu (rychly vypad a obsadzovanie uzemia, spomalovanie, spomalovanie, spatny chod).
Odporúčame