> nespomenuly, kvoly, ukrajinca...
Asi tak, k ,,analitykom".
> nespomenuly, kvoly, ukrajinca...
Asi tak, k ,,analitykom".
Co dodat.., naco je taky clanok a ktory podporovatel Ruska uveri vypoctu GLOBSEC-u?
Su jedoducho ludia, ktori budu podorovat Ukrajinu, aj keby na tom Slovensko stratilo. Lebo nebudem kurit teplom z koncentraku, lebo mi ho niekto dava lacnejsie ani si nebudem preratavat, kolko ma stoji odviezt susedove chore dieta do nemocnice.
A su ludia, ktori budu podporovat Rusko, aj keby na tom Slovensko stratilo.
Nesporne. Uz len ked sa clovek pozrie, kolko vrtulnikov, lietadiel a lodi NATO stratilo…
Horné Uhry = dnešné Slovensko
Si pozri svoju históriu
Totalne na srot. Do 20 stratenych zapadnych tankov vs min 2.300 ruskych, to uz NATO nepredycha.
Cize s nikym okrem Bieloruska, s HDP na obyvatela 3x mensim ako Slovensko. Biznismeni.
Nikto sa necuduje, pretoze lepsi dokaz toho, ze Rusi nepovazuju NATO za hrozbu nie je.
Jasne, ze tam vojna nie je. Vsetko si to vymyslel Soros a ty si to odhalil.
Otazka je jednoducha. S kym v Europe ma Rusko dobre vztahy s naco by nam bol taky sused.
A kto tu pise o potrebe vyvrazdit cely rusky narod a oslavuje dotycnych? Bud konkretny.
Bud konkretnejsi.
Ja sa obavam, ze to existuje len v tvojej fantazii.
Nuz, kedze toto vlakno je o SWIFTE a jeho lahkej nahrade, musim konstatovat, ze im to asi moc nefunguje, ked tak strasne chcu, aby ich do toho zas zapojili.
Za nackov bojujes ty a ja nic neobhajujem - len upozornujem, ako si vymyslas.
Skusim k tomu SWIFT-u, lebo ja som reagoval na to.
Asi im to moc nefunguje, ked predlzenie obilnej iniciativy Rusi podmienovali aj pristupom k SWIFT-u.
V poriadku, ja sa ta len pytam na zdroje.
Senilak, nesenilak - pride mi to az komicke, ked si vsimnes tie reakcne doby Kanadanov a reakcne doby Rusov, ktori sa to snazili samozrejme vyuzit). Pozri kedy reagovala ruska ambasada a Duma. V case, ked k tomu ruska ambasada v Otave a Duma davala vyhlasenia, bolo uz 2 dni po ospravedlneni.
V tomto kontexte asi nema zmysel fabulovat pribehy o tom, ako dlho cakali.
Kludne sem tie reakcie daj.
Ja by som celkovo povedal, ze si klamar a manipulator.
Lebo tvoje povodne tvrdenie, ze nechapes ,,koľko im trvalo, kým zareagovali. Asi mysleli, že to rýchlo vyšumí" su v zjavnom rozpore s rychlostou reakcie (1 den medializacia, presne 1 den ospravedlnenie).
Asi im to moc nefunguje, ked predlzenie obilnej iniciativy podmienovali aj pristupom k SWIFT-u.
Presne 1 den.
22. 9. 2023 - potlesk Hunkovi v parlamente
23. 9. 2023 - skandal a medializacia
24. 9. 2023 - Anthony Rota vyjadruje ,,najhlbsie ospravedlnenie" a ,,akceptuje plnu zodpovednost"
Nie je to v poriadku a nikto to netvdi.
Odporúčame