Fico zohnal len 52 hlasov, tak nejako aj minule a predminule, kde vidíš pokrok?
A ešte sa dal nachytať od mafíána Kollára, keď súhlasil s tým, že ho ten vyhlásil za mafíána.
Toto odvolávanie vyhlásiť za úspech vyžaduje veľkú dávku fantázie. :-))
Fico zohnal len 52 hlasov, tak nejako aj minule a predminule, kde vidíš pokrok?
A ešte sa dal nachytať od mafíána Kollára, keď súhlasil s tým, že ho ten vyhlásil za mafíána.
Toto odvolávanie vyhlásiť za úspech vyžaduje veľkú dávku fantázie. :-))
Zatiaľ sa verejne priznal len jediný a to don Roberto Fico, Kočnerom titulovaný ako šéf.:-)
Fico zase vyhral!
Aspoň podľa miestnych imbecilov. :-)
Marxistické táraniny nie sú vzdelaním.
To sa musíš spýtať jeho. pred pár rokmi ho nachytali v banke ako vkladá 204 tisíc v hotovosti.
Kičurovské zlaté tehličky má možno zakopané u Fica na vinici, kto to má vedieť? :-)))
Tvoj patrón, génius ľudstva a hlavne syfilitik V.I.Lenin, keď umieral v progresívnej paralýze, "sumašedšij" sa plazil po zemi a objímal nohy stoličiek a prosil ich o odpustenie.
Taká je pravda. :-)
Nie, tých 61 prípadov si prideli na vyšetrenie sám pre seba.
Predvolal si vysetrovaných, vybaral peniažky a na spis buchol veľkú pečiatku: SKUTOK SA NESTAL !!!
Tvoj Dušan sa veru riadne napracoval, skóre 61:0!
Zato úplatky nosil z "roboty" na fúriku! :-))
Kováčik bude ešte obvinený vo viacerých procesoch, už má na krku žalobu za úplatok ďalších 50 tisic.
No a bombónik bude zrejme proces s Bodorom a kumpánmi, kde bude Duško vysvetľovať z akého titulu chodil ako špeciálny prokurátor na porady k mafiánovi Bodorovi.
Bral úplatky za nepodanie obžaloby.
Keď ho za to odsúdili, tak plače.
Duško si vyberal len také prípady, kde boli všetci nevinní.
Škodoradostní novinári v Pravde dali do medzititulku v článku :
Fico: Lepšie byť mafián ako plagiátor
No fuj!
Veď sa priznal v priamom prenose v hádke s Kollárom.
Keď ho Kollár nazval mafiánom, Fico to neodmietol ale zakontroval: Lepšie je byť mafiánom, ako plagiátorom. Rozumieš slovenčine? :-))
Ešte si v oslavnej básni na mafíána Fica zabudol napísať, že má najkrajšie bradavice na svete. :-)))
Takže po Ficovom priznaní máme už v parlamente mafiánov dvoch .
Bolo by ich treba nejako rozlíšiť, napr. takto:
Boris Kollár , Sme rodina, mafián - štartér.
Róbert Fico, SMER-SD, capo di tutti capi.
Familiárne prvý - štartér , druhý - kápo.
Však Fico sa v priamom prenose priznal.
Lepší mafián ako plagiátor! :-))))))
Ficko, Ficko to si riadne pohnojil .
Budeme ťa teraz môcť oficiálne na základe tvojho priznania titulovať
MAFIÁN Robert Fico. :-)))))))))
Europoslancov zo Slovenska vyháňajú LGBTI Pelé a mafiózo Fico, známy to lezec do jadra EÚ.:-)))
Boli aj iné sumy.
Pred pár rokmi priniesol Kováčik do banky 204 tisíc v hotovosti.
Že vraj od brata. :-)))))
Toto je len začiatok.
Na krku má Kováčik ďalšiu žalobu za úplatok 50.000.
Zdá sa, že to bola jeho taxa, bol riadne nenažratý.
Pritom vyzeral, ako taký vyžratý brav.
Odporúčame