Kaliňákovi a Sakovej pučisti z inšpekcie neprejdú!
Ficomafia stúpila na tenký ľad, urýchli svoj koniec.
Kaliňákovi a Sakovej pučisti z inšpekcie neprejdú!
Ficomafia stúpila na tenký ľad, urýchli svoj koniec.
Fico s Pellem ho zoberú medzi seba všetkými piatimi.
Však mentálne a hodnotovo medzi nich aj patrí.
Prídeme.
Aj s plagátmi : Tu sedí hlavný ochranca mafie generálny prokurrvátor Žilinka.
Zrejme si môj príspevok vôbec nepochopil.
Kde sa odrazu vzala tá právomoc policajnej inšpekcie zatknúť špeciálneho alebo aj generálneho prokurátora?
Ešte je na tejto situácii zaujímavé, že nikto z vlády ani novinárov nespomenul, že ide o pokus o protištátny puč, hoci iba v počiatočnom štádiu.
Odkiaľ sa odrazu vzala tá obrovská právomoc policajnej inšpekcie?
Výstižnejšie slovo prokurrvátora nepustí filter. :-)
Nuž hej, Matovič je síce blázon, ale nie až taký, a by nedokázal ukočírovať drahú neviestku.
Borisko sklapne pekne uši a zaradí sa.
Je síce svojou históriu najvydierateľnejší zo
všetkých súčasných qvázipolitikov, to ale môžu využiť obe strany súčasného boja.
Ešte by bolo zaujímavé vedieť, kto a čím drží za gule nášho slovútneho najgenerálnejšieho prokurátora. :-)
Ďalší jasný dôkaz prvenstva sovietskej vedy a techniky.
Či by si bol tento hezoun kedy pomyslel, že bude roky hniť vo vyšetrovačke a kmotri Robertovavia mu nebudú môcť pomôcť?
A ani nemáš koho podplatiť.
Ťažkú dobu žijeme, istoty sú fuč! :-)))
Ospravedlňujem sa za preklep, Bőhm vrátil štatu len 750 tisic.
Pogoogli ti, Tónko.:-)
Lučansky nevrátil nič.
V jeho pripade treba postupovat ešte tvrdšie.
Böhm vrátil štátu 850 tisic ale barák prepisal na manželku.
Žiaduce je zhabať celý zlodejov majetok.
Rovnako aj u úplatného generála Lučanskeho.
V polícii bude treba zaviesť novú hodnosť - generál mafie. Zatiaľ môžeme mať dvoch.
Gen.maf. Tibor Gašpar
Gen.maf. Milan Lučanský, in memoriam.
/#allForGeneralaMafiana
Ako všetci smerácki funkcionári, aj Lučanský bral aj dával.
Toto je zaujímavé v tom zmysle, že tzv. priateľsķé služby sa nerobili zadarmo, ale za úplatu.
Tak sa Lučanský angažoval aj v 300 tisícoch. Ich nešikovný "majiteľ" sa sám, alebo cez niekoho obrátil na Lučanského, ktorý odovzdal Slobodníkovi 4000 eur. Koľko dal exšéf Carga za službu samotnému Lučanskému sa ešte dozvieme, vyšetrovanie beží ďalej a pána "majiteľa" ruksaku poriadne preklepú.
/# all
Kradli ako straky. Policajti, prokurátori, sudcovia, politici.
Čím väčšia funkcia, tým väčší zlodej.
Lučanský napriklad, kým bol šéfom policajnej inšpekcie bral od Böhma paušál 4 tisíc mesačne, keď ho Pelegrini so Sakovou povýšili na policajneho prezidenta, zvýši taxu na 30 tisíc mesačne.
Generalissimus mal dobré srdce.
Úplatky nielen bral, ale aj rozdával.
Bol to svätec.
Tušim som to nejako (pre teba) nezrozumiteľne napísal, sedliak.
Akej mafianskej zostave, v akom Lipšicovom ministerstve komu a aký sen splnil?
Taký blábol som už dávno nečítal, zhlboka sa nadýchni a napíš to ešte raz. :-)
Fico chcel byť prezidentom. Nepodarilo sa mu to.
Fico chcel byť predsedom ÚS. Nepodarilo sa mu to.
Fico chcel byť znovu premiérom. Nepodarilo sa mu to.
Teraz by sa chcel vyhnúť base. Nepodarí sa mu to.
Lipšic to istí! :-)))
Odporúčame