Fico uteč kým je čas!
Servus, mužík, udal ma asi tvoj mladší kolega, Artur Berkmatov po debate s ním a s tebou. Alebo si to bol ty?
V mosterprocese mi samosudca z ÚV KSS Pravda naparil 7 mesiacov nepodmienečne. Ďakujem vám obom.
Vlastne všetkým trom.:-)
Aj keď na rozdiel od teba nemám 8 ale iba 1 konto neprestal som sledovať debatu pasívne.
Veľmi ma vystrašilo, keď si celkom vysratý, začal medzi miestnymi dezolátmi ale aj slniečkármi hľadať rady čo máš robiť pri svojich problémoch so srdcom. Dokonca si sa tuším od strachu nechal aj zaočkovať !!! :-))
Je to všetko zaznamenaní ty gerój.
Dovolím si ti z toho občas zacitovať, poseroutka! :-)
Ficino vybehol zo súdu ako keby vypil fľašku Šaratice. :-))
Konečne prišlo na Pellegríniho slová : Padni komu padni! :-)
Vidíš, nacis, furt len táraš a konšpiruješ.
Mafián Lučanský vtedy ešte nebol mŕtvy a jeho telo nebolo spopolnené, pochovali ho do zeme.
Za skóre 64:0 dosť mierny trest. Za jednu nepodanú žalobu pre nášho človeka necelé 3 mesiace.
Ale to prepadnutie majetku nemá chybu. Tak treba na všetkých, kajúcnikov nevynímajúc.
Prečo by mali byť zmanipulované?
Celý svet vie, ze voľby v Rusku sú už od čias VOSR najdemokratickejšie na svete a celý svet ich obdivuje a ruskému ľudu iba potichu závidí.
Potešilo ma, že voľby v Rusku vyhrala znova Putinova strana.
Toto víťazstvo je zárukou, že sa mužíci budú mať ešte horšie ako doteraz.
Vidíš a ty doteraz veríš tomu, že Danko s Bugárom držali ficomafiu pri vláde z lásky k slovenskej vlasti.:-))
V našom meste kedysi pred cca. 10-15 rokmi tiež zomreli v jednom týždni dvaja lekári v stredných rokoch, tiež pracujúci v jednej nemocnici. Tak isto o tom vedenie nemocnice nevydalo žiadnu správu, ani neoznámilo, či boli očkovaní.
Teraz, po prečítaní tohoto skvelého článku nášho exulantského polyhistora Romana Bednára sa mi vyjasnilo.
Isto boli očkovaní proti koronavírusu ! ! !
Obrovská vďaka autorovi.
Voliič Harabína, Kotleba vždy miloval Arabov, však aj ženu k nim poslal.
A teraz ich isto miluje ešte viac. :-)
No na to treba mať naozaj mozog tvojho kalibru aby jeden pochopil, prečo ten, kto nenávidí Arabov, poslal ženu a syna do Egypta k moslimovi do háremu.:-)
Borisko stojí pred ťažkou voľbou.
Ak by odišiel z koalície stratí SIS a výnosné ministerstvá, ktorými ho podplatil Igorko, príde o kšefty a SIS sa začne hrabať v minulosti jeho aj jeho podarenej vyskoštudovnej rodiny.
Neverím, že to vekslák riskne.
Treba uznať, že Kotleba je veľký stratég.
Celý čas útočí na muzulmanov a potom k nim pošle syna na výchovu a ženu do háremu.
Ktovie čo tým sleduje?
Prečo ten osobný útok, veď som ti dal skoro vo všetkom za pravdu. :-)
Vystihol si to.
Akurát že sa nejedná o spolok na ochranu ošípaných ale o spolok na porážku ošípaných! -:)
Nauč sa čítať s porozumením.
NAKA zatýkala úplatných mafiánov v zmysle zákonov SR.
Ale nácis!
Že ty si od Kotleby alebo od Uhríka. :-)
Čo je to, že Ha-ra-bín a na čo je to dobré? :-)
Odporúčame