Ale čože, mužik, čo si sa nám tak odrazu rozcitlivel.
Ušlo sa aj tebe tvojej medicínky?
Ale čože, mužik, čo si sa nám tak odrazu rozcitlivel.
Ušlo sa aj tebe tvojej medicínky?
Tvoja mater je v biznise, Tónko?
A možno, že od neho ani nebrali, ved su to nejaké charaktery.
Ja by som dal za oboch ruku do ohňa, vy nie, chlapci? :-))))
Škodaho, uz nestihol bonznúť koľko brali Fico s Kaliňákom.
Šmejd Harabín bude zatknutý za oblbnutie starých ľudí, ktorí mu požičali na voľby a teraz im nechce vrátit požičane, zlodej hnusný! .:-))))
Môžeš to skúsiť urobiť aj Bláhovi. Ten kočikoval syna na buzerant Pride.
Mozno sa mu zapáčiš!
Potom daj vedieť ako si dopadol! :-))))
A tvoja mater, tiež kraviarka, čo hovorí na tvoje onanovanie na debate Pravdy, mužík?
Keď máš takéto vízie, skús navrhnúť niečo svojej mamičke, možno ti vyhovie.:-)
Alebo skús vyfajčiť tebou menovaného Fica.
Jeden nikdy nevie, čo ti pomôže. :-))))
Čim viac smerákov si to hodí, tým lepšie pre spoločnosť.
Každý z nich má niečo za ušami, či už kajúcnik alebo nekajúcnik.
A najviac má za ušami samozrejme Róbert Ficko, bezdomovec.
Čo je to, že ZSSR? :-))))
A ešte vás pribudne, vydrž!
Dedo, už to máš v hlave celé domotané, slovenskú kapitalovú vrstvu vytvoril ujo Mečiar a aj sa tým chválil a dal to do programoveho vyhlasenia svojej vlády.:-)
Však dedek Biden s Rusákmi zatočí.
Chystá účinné sankcie.:-))
Ty si vartáš na Februárke?
Nieto divu, že si tak dobre informovaný.:-)))
Pošlí Pištovi 5 eur na splátku pôžičiek pre Vlasť, lebo Lipšic ho dá zavrieť za speneveru! :-)))
Zase sa Rus vyhráža vojnou.
Už dlhú dobu sú akurát tak na smiech.:-)))
Odporúčame