A kto získaval hlasy voličov, nejaká Žatková, ktorú nik nepozná.
Harabín je zodpovedný, že nabalamutil donorov, aby vkladali peniažky na veľkolepú kampaň, vylepil kopu bilbordov a nepomohlo..
Toľko blbých nie je na Slovensku, aby sa Harabín dostal do parlamentu.:-)))


