Bral úplatky a nahrával svojich kolegov v práci.
To nahrávanie Slováci neodpúšťajú.
Úplatky tolerujú viac. :-)
Bral úplatky a nahrával svojich kolegov v práci.
To nahrávanie Slováci neodpúšťajú.
Úplatky tolerujú viac. :-)
Použitie tohoto práva silne smrdí podplácaním alebo prijatím inej výhody.
Žilinka si zničil povesť.
Ale asi mu to zato stálo. Keď Haščák vyplatil za nahrávku Gorily milión, koľko ho musel výjsť tento majsterštuk. :-)
Duchu, Najvyšší súd nerozhodoval o merite veci, ale o tom, či má byť Haščák stíhaný väzobne.
Na sudcuo o vine alebo nevine sa zahral iniciatívne Žilinka.
Takže nezavádzaj!
Žilinka má od Haščáka asi tiež niečo sľúbené, ako Arpáš.:-)
Môj Duchu, Žilinka zrušil stíhanie Haščáka v kauze Gorila, ako aj v kauze podplácania siskára Arpáša, ktorý Haščáka Gorilou vydieral.
Toto je úlohou súdu a nie úlohou generálneho prokutátora. Ak sú dôkazy slabé, súd nariadi ich doplnenie, alebo žalobu zamietne. Prokurátor sa môže odvolať na vyššiu inštanciu.
Taká právomoc jediného človeka nie je v demokratickom systéme žiaduca najmä vzhľadom na korupčný charakter tohoto štátu.
Je nanajvýš žiaduce , aby bol tento chorý prvok z nášho právneho systému odstránený.
Žilinka bez rozhodnutia súdu oslobodil spod obžaloby na základe paragrafu 363 supermafiána Haščáka, ktorého zlodejiny sú zdokumentované v Gorile a tiahnu sa cez celú éru Mečiara, Dzurindu a Fica.
Žilinka použil 363 na to, aby sa mohol zahrať na samosudcu.
Ak by bol podplatený, alebo držaný za gule, nezachoval by sa inak.
Hej, pridávam ju k nim a ešte aj syfilitika V.I.Lenina, tvojho učiteľa a patróna!
Zrejme máš pravdu.
Vykladaj svojim, čo rovnaké seno žerú, ako ty.:-))))
Sluha mafie v kresle špeciàlneho prokuràtora- úplatný Kováčik mu v tom 8 rokov úspešne Kyselicovi bránil.
Haščákovi urobil superadvokáta obhajca mafie Žilinka, keď ho úplne zbavil všetkej viny, čo nakradol pod Mečiarom, Dzurindom aj Ficom.
Takmer celá SIS je banda výpalníkov, v celej jej histórii.
Neslúží na ochranu štátu, ale keď niečo nekalé, najmä hospodárske zločiny odhalia, šup ho za hlavným organizátorom - daváj dengi, lebo ťa udáme.
Preto ste prepustili supermafiána Haščáka a výpalníka Pčolinského?
Spor Žilinku a Lipšica nie je osobný ale hodnotový.
Žilinská je bohužiaľ mafia-friendly.
Sklopí uši ajchvost.
Vlastne chvost nie. Ten mu bude stáť aj po smrti.:-)
Bez porážky mečiarovsko-dzurindovsko--ficovej mafie sa Slovensko nepohne ani o krok dopredu.
Igor, hoci si na hlavu, v tomto máš úplnú pravdu.
Škoda, že peklo neexistuje.
Ináč by sa v ňom masový vrah Tiso isto škvaril.
Nemyslím si, že pôjdu spolu.
Jeden pôjde do Ilavy a druhý do Leopoldova.
Dedek je skoronositeľom Nobelovej ceny za fyziku, keď sa vrátil z cudziny kradol s komoušmi na Považí.:-)
Odporúčame