Blb - éto tvaja mámuška....)))))
Blb - éto tvaja mámuška....)))))
Do Ruska s nimi, k polovičnému Putinovi.:-)))
Únia by mala vyhnať všetkých Rusov z EU.
Rusi by potom mohli prijať recipročné opatrenia. :-)
Krpatý cár je dajaký vyplašený.
Znervózňuje ho aj 2 percentný Navalný.
Zachvíľu začne boj o Putinovho nástupcu a to dedka riadne rozčuľuje.:-)))
To si dal bohovský príklad.
Rakovina sa dnes dosť úspešne lieči.
To s tými bradavicami platilo presne za socíku! :-)))))
Aké nemocnice a domovy dôchodcov nám Fico vybudoval, také máme.
Nezahováraj, na chrípočku sa predsa nezomiera! :-)
Množina miestnych chrípočkárov sa tu na debate silno prelína s množinou miestnych červenoprdelníkov a náckov.
Takže len taká chrípočka, ficoidi a kotletky.:-)))))
Zahnívajúca ruská monarchia neprežije blížiacu sa smrť svojho posledného cára.
Z rakiet ani z atómovych bômb sa obyvateľstvo nenaje.
Skade si to opísal mužík, však takúto blbosť by si ani ty sám nevymyslel.
Ale aspoň si to sem napísal.
Pozdvihol si tým bojovú morálku miestnych ruských trollov.
Urá, urá, urááá! :-)))))
Darmo sa krpatý cár rozdrapuje, už sa na neho voda varí. :-))))
A s tým Harabínom to ako bolo, mužíķ?
Včera si tu klamal, že si ho za prezidenta nevolil. :-)))
Augiášov chliev čaká na Lipšica.
Ešte nedošlo na najvyššiu a ani na strednú vrstvu vrstvu smeráckych zlodejov a to nespomínam Slotovcov, Dankovcov, Bugárovcov.
Veď to za 7 rokov ani nestihne. :-)
Okolo kuciakovej sa motal Gašpar , Hraško aj Krajmer.
Podaktorí sa už z toho zbláznili.
Vyšetrí sa kto ich dirigoval.
Ficko, ešte len teraz sa poriadne vyšetrí ako úkoloval Bodor Kaliňákových a Ficových policajtov pri vražde Kuciaka a jej vyšetrovaní a kto každý sa akolo toho motal.
Ficovi a Kaliňákovi policajti - čistá mafia.
Čo ich mali vyznamenať?
Mafián Bodor velil polícii
Mafián Kočner velil sudcom
Mafiánsky sluha Kováčik velil prokurátorom.
A šéf mafie Robert Fico velil smeráckym zlodejom.
Ficov právny štát.:-)
Vidíš akurát som o tebe napísal mužíkovi! :-))))
Ale no, arbitre, každému sa nedostalo tvojho jemnocitu, nájdu sa tu aj hulváti! :-))))
Pekne si to o tej sliepke, napísal, hneď vidno, že si z kurína. :-)))
Odporúčame