Medzi smerákmi vyčíňa sebevražedný vírus.
Prednostne ich všetkých zaštepiť!
Na psychiatrii! :-))))
Medzi smerákmi vyčíňa sebevražedný vírus.
Prednostne ich všetkých zaštepiť!
Na psychiatrii! :-))))
Radi ti všetci poskytneme zábavu aj pri ďalšej smeráckej samovražde.:-)))
Čo smerák - to kandidát na samovraha! :-)
O dvoch z Ficovej partie menej.
Ďalší adepti na samovraždu sú na psychiatrii. :-)
Budú sai môcť spolu podebatovať u Lucifera.:-)
Večer ho definitívne odmenil Fico.
Treba preklepnúť Bodorových zabijakov.
V šachu by to nazvali "Kaliňákova obrana".
Včera si mal seansu s obesencom?
Ficova výstraha všetkým kajúcnikom.
Hviezda padne do Leopoldova.
Na samotku. :-))))
Hlasisti , Ficisti a Kotleba budú v base, budú musiet nastúpiť nové tváre.:-)
Znovu ti pripominam, alKGB, že si tu pred prvým kolom prezidentskych volieb pastoval výskumy nezávislých agentúr, kde mal Harabin 74% . :)))))
NAKA sa im pozrie na majetkové priznania, či ich dobre vyplnili, bojovníci za právny štát! :-)))))
Do volieb sa na toho na Slovensku ešte veľa udeje, zmenia sa pomery i percentá.
Matovič skonči v blázinci, z vedúcich predstaviteľov Hlasu a Smeru budú politickí väzni........
Však ty si nikdy nikdy netiahol ku Kotlebovi, mužík.
Čo si ťa Magián najal, bude spoločná dovolenka u rodiny v Egypte?
Alebo budeš Mazurekovi uhry vytláčať. :-)))))
No vidíš aký je Lipšic sikovný.
A starému sebastrednémú ožranovi Harabinovi zobrali aj dekrét sudcu a zostala mu iba strana Vlasť 2,99% a milión dlhu, ku ktorému sa nehlási, lebo on nemá s Vlasťou nič, :-))))))))
Páči sa mi viera tunajších nazis, že noví národovci pod zástavou Mazureka a Uhríka už nebudu za prašivých, ale sa o nich budú všetky relevantné strany trhať pri tvorbe novej povolebnej koalície.
Nácko ostane náckom naveky, liebe Parteigenossen!
Krpatý dnes odmietol očkovanie Sputnikom pred kamerami, lebo vraj nie je cirkusant.
To keď vyťahoval z mora spomedzi žralokov amfory či jazdil na tigrovi, vtedy bol štátnik.:-)))
Odporúčame