Lučanský nebol obvineny za to, že zaslúžil o vyšetrenie vrazdy ale za to, že bral od mafiánov výpalne za krytie ich zločinov.
Lučanský nebol obvineny za to, že zaslúžil o vyšetrenie vrazdy ale za to, že bral od mafiánov výpalne za krytie ich zločinov.
Pôjdu do basy!
Skontrolovať Fica, či sa neobesil.
Lučanský bol za Fica i Pellegríniho iba poslušnou bábkou v rukách oligarchov.
Nielenže kryl korupciu na najvyšších miestach, ale dokonca vyberal výpalné za krytie mafiánov.
Verne niesol Kaliňákovu zástavu - korupcia na najvyšších miestach neexistuje.
Zapredaný vysoký policajný funkcionár, hanba Slovenska.
Najväčsia sloboda bola za komunizmu.
Nebol si mainstream - obesili ťa.
Som zvedavý, ako bude znášať basu vocca Kotleba.
Tiež napodobní führera?
Toľko povyku okolo sebavraždy jedného mafiána.
Však ho udali iní policajní funkcionári, do jedného nominanti Fica a Kaliňáka.
Za mafiána ho neoznačila táto vláda ale iní policajní funkcionárí, nominanti Fica a Kaliňáka.
Čo by si napísal, keby ho boli po prvom pokuse strčili do blázinca?
Matovič zneužíva psychiatriu na odstaňovanie politických súperov alebo dačo podobné.
Nerozumiem tvojmu erdžaniu, čo si chcel povedať?
No vidíš, ako múdro to vyriešil.
Depresia je strašná choroba.
Ani na uzavretej psychiatrii nedokážu celkom zabrániť samovraždám, nieto v base.
Hej, ak by ho boli zavreli na psychiatriu, to by ste tu len štekali.:-)
35 tisíc pravidelné mesačné výpalného od iného mafiána, to už je len česť a charakter. :-)
Lučansky nikdy nebol slušny, paktoval so Satorom aj Mellom.
Ty už samozrejme vieš, že do cely vtrhlo Matovičove komando a obesilo ho.:-)
Samovraždu spácha len duševne chorý človek.
35 tisic mesačne od mafie, po ktorej má íst, berie iba vysoko nemorálny človek.
A takého si dosadili Pellegríni so Sakovou za policajného prezidenta.
Odporúčame