Vous êtes un agent russe.
Máte dobrú výhovorku.
Ináč by vás kvôli samovrahovi prišli státisíce.:-)
Slabota, KGB-ák, iba 172.
Neflákaj sa chlape, makaj!:-))
344 hovadín na jednu tému dokola.:-)))
Spočítam aj teba, chceš, KGB-ák?
Lučansky bojoval proti konkurečnej mafii. Tej, ktorá mu neplatila výpalne. Kto dal 35 tisíc mesačne, mal pokoj.
Čo sa Rusákovi chcelo, to sa Rusákovi prisnilo.:-)
Pastuješ zo Skaramužíkovej knižnice, kulak?:-)))
Nič humornejšie ako ty tu na debate ani neexistuje, sedliačik.
Pastuješ sem sentencie múdrych ľudí ako svoje.
Tvoje "myšlienky" čo sem píšes vlastnou hlavou sú ľahko rozoznateľne, píšeš ich bez diakritiky, so spústou gramatických chýb a štylistikou hodnou absolventa osobitnej školy pre idiotov.:-)))
Žiadame zastaviť vyšetrovanie korupcie na Slovensku!
Lebo sa nám tu polka Smeru obesí.
A čo nového povedal o zostrelení malajziského lietadla gospodin tavárišč Čarnogurskij?:-)
Abraxas bol znamy pašerák, památám si jeden jeho prispevok asi pred 7 rokmi, v ktorom sa chválil ako z Ruska prepašoval kedysi v 90-tych rokoch obrovské množstvo kaviáru.
Na Slovensku ho vraj predal a kúpil si zato špičkovú motorku Harley-Davidson.:-))
Vyrešim dilemu za teba, suverénne najväčší si ty Asínus Asínusovič.Nik tu tak krásne nehíka ako ty.:-)))
Odporúčame