A odkedy, ty somár?
Však doteraz si sa tým chválil, ako dobre tam zarábaš a nadával si, že si odlúčený od rodiny. :-))))
A odkedy, ty somár?
Však doteraz si sa tým chválil, ako dobre tam zarábaš a nadával si, že si odlúčený od rodiny. :-))))
Trepeš riadne somariny.
Múr postavili východní Nemci na rozkaz a za priamej súčinnosti ruských okupačných vojsk.
Postavili ho preto ,aby zabránili masovému úteku svojich občanov do kapitalistického pekla! :-)))))))
Prečo si sa ty ku nim nasťahoval a žiješ u nich?
Nebojíš sa, že ťa vyhlušia a upália za živa?
Ty si vlastne hrdina.
Či kvôli peniazom to riskneš? :-))))
Reagan urobil z mogučeho Sovietskeho zväzu zaprdené Rusko.:-)))))
11.05.2019, 13:34 | TASR
Kuba zavádza rozsiahly prídelový systém na niektoré základné potraviny a hygienické potreby. Informovala o tom agentúra DPA s odvolaním sa na vyhlásenie kubánskeho ministerstva obchodu.
75 rokov po vojne.
Víťazné ťaženie komunizmu po celom svete! :-))))))
Rus len špásuje, dnes to prehnal s krabicovým, v nemeckom Aldi mali výpredaj, tak sa súdruh totálne nasadený v Nemecku ožral a teraz vysmieva chudobný Slováčikom.
Lebo on si za komunizmu kupoval aj múku v Tuzexe .
Veľmi šikovný človiečik! :-))))
Keby tak bola možnosť vrátiť sa na pol roka naspäť do komunizmu a potom tam zostať alebo sa vrátiť .
Z mladých by si život v tom prašivom režime vybralo len veľmi málo.
Ten systém nekonečných zákazov a nalinkovaného spôsobu života by proste nezniesli.
Kočner si nahrával svojich kamošov.
Mstí sa všetkým, ktorý ho odmietli dostať z basy.
Na rade je Fico.
A že o tom Maznák doteraz nerozprával, vracia sa mu pamäť mafiánovi?
Ani o Bugárovej debate na Maledivách, kde robil Kočnár emisára Ficovi doteraz nehovoril.:-))))
Kotleba jugend by zasa najradšej zrušila demokraciu ako takú.
Im stačí jeden Vocca.
Debaty na Hlavných sračkách sú toho dôkazom.
Mongol je Sorošov žiak Orbán. :-))
Komunistom aj fašistom vždy vadili všetci, ktorých nemali pod kontrolou.
Teraz sa znovu spojili a pridal sa aj svojstojný Dement.:-))
Spústa oklamaných Slovákov podľahla prieskumným agentúram a volila Fica.
44,41% !!!! :-))))))))))
Predstavte si , že v roku 2012 nebolo 50 dňové moratórim a výsledok: Fico dostal 44,41 % hlasov.
Až teraz som si uvedomil, aká obrovská je sila prieskumných agentúr.
Fico, Danko a Kotleba mi otvorili oči! :-))))))))
Nehľadal som právo na prieskumy, lebo to isto nie je v ústave, také detaily sú asi zahrnuté v práve na informácie. Výklad podá ústavný súd.
Ale ty mi stále dĺžiš citáciu z ústavy o práve na PRAVDIVÉ informácie..:-)))))
Partička Fico, Danko a Kotleba nám hovorí, že všetky doterajšie voľby boli zmanipulované, keďže nebolo 50 dňové moratórium a voliči sa teda nerozhodovali podľa svojho rozumu,ale podľa prieskumných agentúr!:-)))))))))))
Áno, máte zmenu v manuáli.
Doteraz ste tam mali 14 dní, teraz je tam 50.
Ak by zotrval doterajší stav, mohli by ste sa nakaziť prieskumami a pomýliť sa vo volebnej miestnosti.
A to komunista, dement a fašista v záujme Slovenska predsa nemôžu dovoliť! :-)))))
Odporúčame