Pardón, to je k inej téme.
Ficoorchester tu skuvíňa nad Pellegríniho úplatným žandárom.
Keď nabonzuje svojich chlebodárcov budete naňho pľuť .
A vykrikovať, že mu vybili aj druhé oko! :-))))
Keď bol šéfom policajnej inšpekcie za Fica bral od toho istého mafiána za ochranu len 3 tisícky mesačne......
Príjmy policajného prezidenta Lučanského.....
510 000€ len od jedného mafiána za 17 mesiacov k platu, z toho tretina Pelemu a Sačkovej... :-)))
Ja krpatého génia žeriem.
Pôjdem sa mu pokloniť do mauzólea.
Dávam mu rok, dva. :-))
Nie, ja som smerácko- nacistický troll, milý kelega. :-))
Vynikajúci vojvodca je ten krpatý Putin.
Ani ty spolu z mužikom Svedellifom by ste lepšiu stratégiu nevymysleli! :-))))
Áno, nasadili pod článok najsilnejšiu zostavu
Antonína Abraxasoviča Dzeržinského a Asínusa Asínoviča Skaramužíka.
Presne tákého si ťa predstavejem! :-)))))
Vy dvaja tu nadomnou máte jeden dokopy.
Aj ten z asínusa.:-)))
Abraxas a mužík Scaramužík nasadení v prvej línii na spochybňovanie oprávnenosti zatknutia a väzby mafiánskeho poskoka a Ficovho a Pelegríniho zametača Lučanského, ktorý len od jedneho mafiána bral 30 tisíc mesačne. :-))
Ten novičok sa Rusákom nejako nevydaril. Ani tí agenti.
Putin si mal radšej objednať Navaľného vraždu u Čečencov.
Tak ako pri Nemcovovi. Guľka do tyla na Kremeľskom moste.
Tá časť ruskej špionáže, ktorá ma na starosti hackovanie, je dobrá.
Tá, ktorá má na starosti travičstvo, stojí za prd.
Aj tá, čo strieľa z BUK-ov.
Krpatý Putin to má s takým manšaftom ťažké! :-))
Sranda títo žebráci z Omska aj tí pred nimi zo Salisbury.
Bude musieť starý plešatý KGBák zobrať do vlastných rúk aj travičstvo.
Čo si sám nerobí, to mu tí neschopáci dodrbú.:-))
Fico, Počiatek, Kaliňák a Žiga si cez Džbána nechali za Gabčíkovo vyplatiť 22 miliónov a sudkyni poslali bonboniéru a v nej 100 tisíc.
Niet divu, že ich otrepala Jankovskej o hlavu.
Riadni lakomci.:-)
Na tej operačke si robil politruka, mužík?
A ten záchod tiež patril pod teba?
Jasná vlastizrada.
Za toto je na celom svete trest smrti.
Akurát Biľak sa tomu vyhol.
Odporúčame