A prečo?
Preto, že chudák Lučanský trpel duševnou chorobou?
A prečo?
Preto, že chudák Lučanský trpel duševnou chorobou?
Samovraždu v takejto situácii spácha len slaboch alebo človek s duševnou chorobou - depresiou.
V tomto prípade tipujem druhú možnost.
Z jeho čušania mal prospech akurát Pelegríni.
Toho nepodozrevaš?
Šéf Pellegríniho policajnej mafie spáchal samovraždu.
Na Slovensku nezvyklé uznanie svojej viny.
Nič viac a nič menej.
Mafián Lučanský dal príklad ďalším zbabelcom.
Uvidíme ako zvládne väzbu Fico.
Synak, skús to napísať tak, aby som ti rozumel.:-))
V prvej vlne sme počítali ako v Rusku, zaviedol to Pellegríni a pokračoval v tom Matovič.
V druhej vlne už máme štatistiky ako iné štáty.
Aj preto sme boli v prvej vlne "premianti" Európy.
Gazétu nečitáješ i plocho trollúješ.:-)
V Rusku bude toho roku úmrtnosť o 300 tisíc vyššia ako po minulé roky.
2 percentá obyvateľstva. Kazdý 50-ty Rus.
Chrípočka.
Všetký trollom co tu kecajú, že kovid mali aj autonehodári a cukrovkári:
Podľa ruského štatistického úradu (Rosstat) zomrelo v Rusku v období medzi januárom a novembrom tohto roku celkovo o 229 700 viac ľudí ako vlani. „Viac ako 81 percent tohto nárastu úmrtnosti je spôsobených COVIDom,“ priblížila Golikovová.
No a 230 tisíc navyše je 1,6% obyvateľstva Ruska tavarišči chrípočkari!
No vidíš, matematikuš, v Rusku teraz priznali s covidom 186 tisic mŕtvych, predtým 55 tisíc.
Takže 131 tisíc zomrelo na autonehodu s covidom.:-)
Tak a už to prasklo!
Ruské štatistiky klamali ako vždy, rátali len tých, u ktorých pitva dokázala, že umreli na udusenie zo zdevastovaných pľúc.
Tak isto to bolo na Slovensku v prvej vlne, zaviedol to Pelegríni a pokračoval v tom aj Matovič.
Teraz už rátame podľa medzinárodných štandardov.
Takže môžeme Rusákom veriť, že ruská vakcína nemá vedľajsie účinky a má vysokú účinnosť.:-)))
Smer prežil klinickú smrť, ale Fica zabásnutého v Leopoldove veru neprežije.
Stará garda pôjde za nim do lochu, mladý Kaliňák skoncí ako Kolesík v hlbokom zabudnutí a Bláha u Pinela v blázinci:-))
Kotleba ide tiež do basy a jeho nacistickú stranu rozpustia.
Aj to asi stihnú do Veľkej noci.
Odporúčame