Ķočnerov a Bodorov šéf RF im to zatrhne!!
Ķočnerov a Bodorov šéf RF im to zatrhne!!
Krédo všetkých boľševikov.
A hlavne schôdzovať! :-))))
No vidíš, nacista Kotleba toľko pracuje pre dobro Slovenska a aj vy ostatní a nič. Ľudia vás nemajú radi. :-)
Koalíció presadí ešte do volieb zákon, že všetky prieskumy verejnej mienky budú podliehať u-ta-je-niu už 4 roky pred voľbami!
Zákon v parlamente navrhne osobne Kočnerov a Bodorov šéfino ! :-)))
Hrnko je veľmi múdry človek a veľký fešák! :-))))))
Slávo Hajcman a tebe pridelil pán primár koľko percent? :-)))))
Zelený Duchu, zato že niekomu dôverujem, ho ešte nemusím voliť.
A súčet hlasov dôvery mnohonásobne presahuje 100 percent.
Rozmýšlať neučili na Akadémii pochodového kroku? :-)))))
Okopírované z názorobčana.sk 29.marec 2019 autor Slávo
POĎME VOLIŤ, ČAPUTOVÁ NESMIE VYHRAŤ. OLIGARCHOVIA SI JU VYBRALI AKO Z AUTOMATU NA PLYŠÁKY. UMYLI JU, UČESALI, OBLIEKLI A NABIFĽOVALI TEXTY. KANDIDÁTKA VŠETKÝCH LIBERÁLOV, KAVIARENSKÝCH POVAĽAČOV A REKLAMOU OBLBNUTÝCH ĽUDÍ.
Ahoj Hajcmac - Slavo! :-)))))))))
To nie sú tvoje slová, skade si zas kopíroval, hajcman?:-))))))
Príspevok plne odpovedajúci tvojej inteligencii! :-)))))))))
Kto bol Kočnerov a Bodorov šéf podľa ich vlastných vyjadrení?
RF!!! :-))))))))))))))))))))))))))
Prieskumy, v ktorých nevyhrá Fico, treba zakázať!
Kočnerov šéf RF. :-)
Nuž, hej podľa vás ani jeden z vás náckov nie je nacista.
Za nacistov považujete liberálov. :-))))
Ešte raz, máte gleich rovno z Moskvy, že fašisti ste!!!
Úplne neskryte, napriek tomu,že Rusko oficiálne vyhlásilo Kotlebovcov za fašistov.
Čistá schizofrénia! :-))))
Poslednou nádejou Fica ste vy, nekompromisní bojovníci proti mainstreamu a bezbrehému rozkrádaniu Slovenska, nazis intelektuáli od Kotleby :-))))))))
Nie, urobí to Fico s Dankom, doteraz nemali kedy, treba im dať ďalšiu šancu! :-)))))))
Zase si si zabudol urobiť každodennú rannú lobotómiu, felčiar.
Sústreď sa hlavne na centrum besnoty, cez noc ti mimoriadne narástlo! :-))))))))
Treba vyhrať voľby, vykašľať sa na ideologicķé somariny a urobiť poriadky na polícii, prokuratúre a súdoch.
To je to, čo Slovensko najviac potrebuje.
Vraví ti každé ráno apuka, keď ťa uvidí! :-)))))
Ďalší čo nepôjde so Smerom.
A ako sa rozhodnú ohľadom Smeru bojovníci proti mainstreamu a bezbrehému rozkrádaniu Slovenska, nazis intelektuáli od Kotleby? :-))
Odporúčame