Tlač informuje verejnosť o svinstvách, ktoré robia mocní.
Tlač informuje verejnosť o svinstvách, ktoré robia mocní.
Myslíš, že poradie bude Bodor, Gašpar a Fico?
Alebo nejaké iné?:-)
A teraz už hovorí pravdu?:-)
A začo by sa mala tlač ospravedlniť?
Vorobjov na inšpekcii tvrdil, že lustrácie robil pre policajného prezidenta Tibora Gašpara. :-)
Nasledujú Gašpar, Bodor a Fico.
Súhlasím.
Etalónom demokracie na Slovensku je Róbert Fico , ktorý je takým demokratom, že sa napr. neštítil bývať u Baštrnáka, či robiť šéfa Kočnerovi a Bodorovi.
Len on je tým ozajstným demokratom! :-)
Cez mobily si hrkútali Bodor s Kočnerom "náš šéf Róbert Fico", ale teba trápi Sulík a Nicholsonová.:-)))))))))
Si platený za tie sprostosti, čo sem vypisuješ?
Veru tak dostávali stimuly.
Každú chvíľu im Fico čosi dal, aby sa potom mohol s Američanmi vyfotiťiť v montérkach a s bielou prilbou na hlave.:-))
Fico je špičkový právnik, bude zastupovať sám seba v procese Kočner&spol. .....
Škoda, že sa do prezidentských volieb neprihlásil Kočnerov a Bodorov šéf Róbert Fico.
Bol by to ideálny prezident pre Pravdu, jej "analytikov" aj miestnu luzu.
Ozaj, prečo sa vlastne Fico neprihlásil? :-))
Prečítal si si prvý riadok a dal si plusku ma go r? :-)))))
Aj tebe napíšem: Kočner vymenoval Róberta Fica za svojho šéfina!:-))))))
A Kočner vymenoval Róberta Fica za svojho šéfina!:-))))))
Veľmi mi u nej chýbajú tie Gašparovičove štátnicke postoje
a brepty! :-)))))
Tebe pomáhajú?:-)
Odporúčame