Všetci sa snažia o nejakú koalíciu.
Fico chce ísť s najnovšie vládnuť s kotletami.
Komunista s fašistami! :-)))
Všetci sa snažia o nejakú koalíciu.
Fico chce ísť s najnovšie vládnuť s kotletami.
Komunista s fašistami! :-)))
Tvoj problém, Valdisko, je, že vôbec nerozoznáš iróniu, už som si viackrát všimol! :-)))
A na tom kopci hore dajú Tomtom s Hrnkom postaviť stometrový stožiar.
Každý podľa svojich schopností! :-))
Máš pravdu, je zrejmé, že tie bunkre v podzemí dá Truban prerobiť na silá pre americké peršingy! :-)))
Máš pravdu, je zrejmé, že tie bunkre v podzemí dá Truban prerobiť na silá pre americké peršingy! :-)))
Bravó, Jožo, len do nich,
Vďaka takým, ako si ty u nás imperialisti neprejdú!
Česť tvojej práci! :-))))))
Klameš!
Matovič kupoval pozemok v roku 2001 na inzerát od Majského Sipoxu za trhovú cenu ako kopa iných Trnavčanov. Mohol si kúpiť aj ty!
Že sa pozemky odvtedy pekne zhodnotili je dôkaz toho, že Igor je dobrý podnikateľ. :-)
Matovič je boháč a peniaze má legálne, nie ako Fico, ktorý je oveľa bohatší ako Matovič, ale všetko z úplatkov.
Legálne nemôže ani vlastniť svoj byt v Bonaparte.:-))))
A valašku a gitaru máš ešte stále doma za skriňou, či si musel celý lup odovzdať, mužík?:-))))
Redaktor Pravdy mma, má skvelú príležitosť zarobiť si 1 milión eur od Matoviča, ak dokáže, že to, čo píše o Matovičovi je pravda. :-)
Ruské laboratórium na výrobu antraxu na mierové účely:-))))
Hádam si sa ty na mňa nalepila, totka!
A prečo, tetka?
Však ona reprezentuje nás, všetkých Slovákov, zvolili sme si ju.
Prírastok u vás doma?
Budeš mať bračeka? :-)
Slovenská pani prezidentka nás reprezentuje veľmi dobre.
Predstavte si, čisto teoreticky, že by nás išli reprezentovať pán neúspešný kandidát Ha-ra-bin alebo pán neúspešný kandidát Kotleba, čo im obomtrčí slama z bagančí a príbor držia naopak.
O ich sprostom slovnom prejave ani nehovorím! :-))))))
Harabínove a Kotlebove ovce a čo mala prezidentka na zoznamovacích návštevách dosiahnuť?
Išla sa proste predstaviť, tak ako je to v civilizovaných krajinách zvykom! :-)))))
19 rokov ste poctivo kryli chrbát svojim šéfom, len preto, aby aj Vám padlo kedy-tedy niečo ohlodané zo zlodejského stola,“ reagoval Matovič. „Ste zbabelec a klamár, pane. Človek s najväčšou mocou, ale najmenšou odvahou. Človek, ktorý v rozhodujúcej chvíli sa sklonil pred mafiou a netrúfol si ani len odvolať jej slúžku z najvyššieho poschodia ministerstva spravodlivosti,“ vytkol Pellegrinimu.
Zarámovať na stenu nad Pellegríniho stoličku v rokovacej miestnosti vlády!
Dobrá prezidentka, lepšia ako sme očakávali, reprezentuje ďaleko najlepšie zo všetkých doterajších prezidentov.
Harabínovea Kotlebove ovce po voľbách bľakotali, že ju nikto neprijme.:-))))
Igor bude po voľbách na stopercent vo vládnej koalícii.
Na rozdiel od Fica, dbl. Danka a Kotletu.:-))))
Dal si si na desiatu 5 gramov?:-)
Odporúčame