Ostro sa vysloví doma proti tunajším fašistom a komunistom.
Nato si ju slovenský národ zvolil.
Ostro sa vysloví doma proti tunajším fašistom a komunistom.
Nato si ju slovenský národ zvolil.
Havel bol pán.
Vyhral svoj celoživotný boj s komunistami.
Ničili ho, väznili ho, ukradli mu všetko, čo mala jeho rodina, ale on sa nevzdal.
Vyhral on a komunizmus padol, stal sa prezidentom všetko mu museli komunisti vrátiť.
A pozostalá komunistické žobrota sa tu na ňom odbavuje a vymýšľa jeden väčšiu duchaplnosť ako druhý! :-))))))
Také nefungujúcé ste to postavili vy komunisti, Tónko.
Konkrétne to stavala Brigáda socialistickej právce Československo-sovietskeho priateľstva ako príspevok k splneniu päťročnice za 4 roky, pod vedením KSČ na čele so súdruhom Husákom, verným to priateľom Sovietskeho zväzu vedeného slávnym súdruhom Brežnevom .
Keď ten smradľavý komunizmus skrachoval, dali sme si to do poriadku.
Len na teba sme akosi pozabudli, ale príde i k tomu! :-)))))
Prdenie je všetko, čo dokážete.
Voláte to tradičné národné a kresťanské hodnoty. :-))))
Mávate aj súťaže vo vašej rodine?
Či aj so susedmi?:-))))))
Je mu ľúto, že nemôže vládnuť sám.
Tento človek je, v jeho reči povedané, "svojstredný".
Po slovensky ***** !
Zelený Duchu, nejako mi ušlo, píšeš, že Kiska bol obvinený z trestných činov. To vy NAZIS ste ho obvinili,či niekto iný?
Daj vedieť.:-)))
Podľa doterajších nepísaných tradícií patrili podpredsednícke miesta stranám podľa výsledkov volieb.
Strany si do nich nominovali poslancov podľa svojho výberu, rešpektovalo sa to.
Smer, SNS a NAZIS týmto svojím hlasovaním zaviedli novú tradíciu, podpredsedov parlamentu za opozíciu bude vyberať koalícia.
I tak še dá! :-)))))
Gluptkak, vieš aký je rozdiel medzi bytovým domom a bytom?
Ja som napísal o byte, teda o spolubývajúcich, o rodine, keď ti to už musím po lopate vysvetlovať.:-)))))
To políbení platí aj pre tvojich Guss Hallovi a Angele Davisovovej a samozrejme aj pre teba! :-))))))
A ani teraz to samozrejme nie je také, ako v bytoch, ktoré mali svetlíky.
Táraniny.
Nefungovalo to 30 rokov až do rekonštrukcie domu spoločenstvom vlastníkov.
Máš pravdu, však sme boli za komunizmu všetci rovní s Cígáňmi.
A v rovnakom sme bývali.
Len oni svoje už vybývali a nemá im kto postaviť nové, ako za komunizmu.
Jew, a to kde bývaš v totej AMERITZI?
Isto v maštali! :-))))
Odvetranie bolo samozrejme .....
Si vtipný Tónko.
Osvetlenie bolo samozrejme urobené ale nie do svetlíka oknom, ako kedysi, ale moderne, po komunisticky ventilátormi, spolu s odsávačom pár z kuchyne.
Nikdy to nefungovalo.
A jadro bolo z umakartu, aby si každý prd mohli užiť všetci obyvatelia bytu.
Proste králikáreň!:-)))))
Podľa možností, ale isto viac.
Pozri si Viedeň .
Veľká väčšina nájomných bytov, mnohé aj z pred minulého storočia, samozrejme zrekonštruovanépodľa súčasných štandardov.
Táraš, býval som po vojne na dedine, nikto nebýval v maštaliach!
Pristavovali sa k existujúcemu domu prístavby, kuchyňa a obytná miestnosť.
Táraš, v každom väčšom meste boli nájomné byty.
A ty bolševický inteligent. :-))))
Odporúčame