Nepomôže, basa ho neminie!
Presťahuj sa medzi bielych, ak nesmrdíš! :-))))
Za socíku nebola firma ale národný podnik!
A nebola tvoja tvoja firma , ale patrila pracujúcemu ľudu!
A na vyše 200 ľudí si mal stranou a vládou stanovený plán!
A keďže ti Cigáni vôbec nerobili musel si, aby si sa udržal v strane, riadne klamať, čo sa týka plnenia výkonov!
A teraz je z teba fašista!
Taká je už dialektika komunistu! :-))))))))
Isto som ťa trafil, keďže si sa ozval, len neviem ako.
Ty patríš k červenohnedej luze alebo k odpadu z lazov?
Daj vedieť, robím si súkromný sociologický výskum! :-))))
Fašisti Fica nechcú, dnes Kotleba protestoval proti spájaniu LSNS s Ficom.
Tunajšia červenohnedá luza už ale vytvára koalíciu Fico, Harabín a Kotleba.
Odpad z lazov tu odkrýva svoje túžby: komunisticko-fašistická vláda tupcov!
Kamery v Rakúsku nie sú zakázané, len nesmieš zverejniť videá z nich.
Fico je bravúrne a excelentný zlodej, ktorý však nepredpokladal, že polícia, ktorá už nebude Kaliňákov a, sa dostane ku Kočnerovmu mobilu.:-)))
Osudná chyba.
Na rabovanie nasadil políciu a tuším aj vojsko.
Vyriešené za pár dní.
Okolo roku 500! :-)))))))))
Pravda bolí?
Však daj nejaké Ficove riešenie! :-)
Vôbec sa ich nebojím, keď ma pred nimi chráni Kotleba, Mazurek, Fico a hlavne ty, antismetiar! :-)))))))
Nie, na úrad vlády ich dealovala Maryša Troškovie.
Najznámejší užívatelia Počiatek a Kaliňák ani Pelle nepohrdol špáradlom.
Fico bol viac cez alkohol. :-)))))
Prečo by som mal chodiť k Cigáňom, antismetiar?
Si normálny, či už aj tebe preskočilo ako Ficovi?
Prečo by som mal chodiť k Cigáňom, choď si ku nim ty aj s Ficom! :-))))
Cigáni mne neškodia, mne škodí cigáň Fico!
Ja ..... zvysoka na Cigáňov.
Slovensko sa musí zbaviť cigáňa Fica. A ten sa práve pustil na cestu do pekla!:-)))))))
Dávno ma nič tak nepotešilo ako tento Ficov prejav!
Na smrť vystrašený Fico práve prekročil Rubikon.
Spojil sa s fašistami a tým rozštiepil Smer! :-)))))
Odporúčame