Vítaj antismetiar, vyslali ťa prekrývať Ficov prúser, či vlastná iniciatíva?
Ja som veľmi dobre pochopil, čo Fico povedal: že je vysratý k smrti! :-))))))
Vítaj antismetiar, vyslali ťa prekrývať Ficov prúser, či vlastná iniciatíva?
Ja som veľmi dobre pochopil, čo Fico povedal: že je vysratý k smrti! :-))))))
Toto je koniec Ficovej dominancie v Smere!
To už nerozdýcha ani Jarjabek s Čízom! :-))))))),
Konečne si padli do náručia Fico s Kotlebom, pretvárky sú preč!
Fico s Mazurkom pôjdu spolu hliadkovať do vlakov!:-))))))))))))))
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
máš vyznamenanie od samotného Putina!
Zavis si ho nad posteľ k tomu od farára!
"-))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))
Harabín EU neuznáva, odvolá sa sa moskovký soviet.
To ti daroval váš pán farár na prvé sväte prijímanie.
Dúfam, že ti to visí nad posteľou!:-)))
Jew, už si pekne mimo, však to ten trubiroh reagoval na mňa!:-)))))
Tak prečo táraš o neschválení po zvolení, ruský expert?:-))))))))
Ďakujem ti za tvoje odhalenie sa, milý tranvescita!:-))))))
Národná rada neschvaľuje prezidenta SR, mužík! :-)))))
Tento človek vo funkcii riaditeľa činohry nemal čo hľadať.. .Prečo nešiel do politiky ? Pod jeho vedením nebolo SND ani slovenské ani národné...On zavádzal na prvej divad. scéne politiku...Jednostranne presadzovať liberálnu ideológiu v SND a nadbiehať mainstreamu či liberálnym médiám v jeho podaní je ukážkou opovrhnutia voči kultúre vlastného národa. Odporúčam mu aby išiel do politiky,(PS) alebo aby si založil vlastné súkromné divadlo..
Zaujímal by ma názor jeho otca....
mínus Reagovať | 76 Karol Brhlik 03.09.2019 14:13 | Oznám správcovi | Odkaz
Čítajte viac: https://www.sme.sk#ixzz5yaKvA12y
Plagiátor degeš mužík sem kopíruje debatu zo Smetiska! :-))))))))))))))))
Vodca ich vyškolí za hliadky v dobytčákoch.
Skutoční kresťania sú Matovič, Kotleba, Šefčovič a predovšetkým obirmovaný Fico!
A samozrejme ty!
Nič neznie kresťanskejšie ako tvoje reči! :-)))))
Súdy idú po slovenských intelektuáloch!
Mizík , Mazurek ......
Cítiť z teba puch Dankových spoďárov, mužíķ!
Ukazovali ste si cez internet? :-)))))
Odporúčame