A v kerej ritzi Ameritzi bývaš, Anti?
Šak sa za to nehanbi! :-)))))
A v kerej ritzi Ameritzi bývaš, Anti?
Šak sa za to nehanbi! :-)))))
Strašný smrad sa šíri z Ameritzi!
Ako to tam môžeš vydržať, Anti?
Takže ty a Pišta ste bez prezidenta.
Ťažký život máte.
Vydržte, pomoc sa blíži! :-))))))
Ty si vlastne taký " arbiter elegancie " u nazis.
Ako starý komunistický gumák máš isto na starosti aj vodcov uniformu. :-)))
A kandidát Smeru Maroš si zatial v Bruseli pochutnáva v kancli na manželkinom rezni a preklína chviľu, keď súhlasil s kandidatúrou.
A víťaz prezidentských volieb sedí v Ubli v krčme a presviedča miestneho popa aby ho korunoval aspoň za rusnáckeho kráľa.
A luza sedí na debate Pravdy a nadáva na Čaputovú! :-)))))))
Fico zdúchol tiež na plánovanú dovolenku.
Odfilmovali ho na trajekte do Škótska, bol v partii s jedným chlapom , jednou ženou a ochrankárom.
Tá žena nebola pani Svetlana.
Boj proti mainstreamu po Ficom boku! :-)))))
Táraš sprostosti a upravuješ si dejiny bolševických vrahov ako kedysi generalissimus.
Ty si však len bezvýznamný troll na debate Pravdy.:-))))
Bardejovský antismetiar!
Priznávam sa ,že tu mám jeden jediný nick.
Ja sa sem na debatu chodím zabávať na takých ako si ty, profesionálnych diskutéroch.
Ja som slobodný človek, som tu keď mám chuť sa pobaviť, ty si však troll z farmy , ktorý musí vypotiť pre svojich zamestnávateľov stovku príspevkov denne, si otrok.
Že ti tvoje otroctvo robí očividne radosť, to hovorí o tebe ešte viac.
A že zase klameš, keď zatĺkaš , že máš oba tieto nicky, hovorí o dôveryhodnosti tvojich tunajšíčh platených drístov! :-))))))))
Skutoční advokáti Fico, Kaliňák, Glváč , DANKO, všetko doktori zlodejského práva.:-)))))))
Bardejovčan, onehdá si si zabudol prepnúť nick a odpovedal si v debate za antismetiara, potom si vehementne popieral, že trolluješ pod obom nickmi.
Bardejovčan mal málo príspevkov ale odkedy dostal antismetiar 19.8. ban začal Bardejovčan chrliť stovku príspevkov denne.
Takže je to podľa teba iba náhoda, alebo si klamal vtedy, alebo klameš vždy?:-))))))
Dovolenky sa končia.
Niekoho treba občas k činu pomknúť.
Opička sa nám usudila na strome a nechce dolu, aj Fico sa nie a nie vysťahovať.
Netreba im pomôcť? :-))))
Mám to ďaleko.
Ale nemaj boj , vyčkaj pár týždňov, bude sa konať deložácia Fica z Bonaparte, prídem.
A pozývam aj teba, ak máš rád masy! :-))))
Jankovská už v minulosti paktovala s mafiánom Čóngradym, prečo by som mal veriť jej slovu?
A rozum si choď radšej kúpiť iný! :-)))
Tie pipky z Mercedesov si to čo majú, na rozdiel od opičky poctivo vytrtkajú, major Major Major! :-)))))
Však sa postav na druhú stranu a hopsaj za mafiánku Jankovskú, antismetiar.
A na palicu si zaves jej kabelku za 8 800 evri , aby bolo jasné, že aj ona je sociálne cítiacia ako Fico, ktorý ju nominoval! :-))))
Dobrú prezidentku si zvolili Slováci.
Rozhodujúci boj o demafiazáciu štátu sa začal!
Odporúčame