Nikto nedokáže tak suverénne vyhrať voľby ako
Tvoj pán prázdne Ha-ra-bín! :-))))))
Nikto nedokáže tak suverénne vyhrať voľby ako
Tvoj pán prázdne Ha-ra-bín! :-))))))
Na rozdiel od vás, ktorí sa živíte trollovaním, mám iba jeden!:-)
Keď dostanem ban, tak som v karanténe.
Ale už som sa naučil nedať sa vyprovokovať .:-)
Nájdi len jedno iné tvrdenie, glupták! :-))))
No idem už aj ja hodiť do urny jednu s dnešného milióna po Ficovej papuli! :-))))))))
Vyrobili antivír , ktorý nachytal KGBákov z Kaspersky Lab.:-)
Neplač mužík, veď všetci vieme, že skutočným víťazom volieb je
tvoj pán prezident Ha-ra-bín! :-))))))))))
Ficizmus dostane dnes riadnu po papuli! :-)
Občania SR rozhodnú kto bude lepší prezident.:-)
Do miss Slovensko Smer prihlási znova Šefčoviča. :-))))
Národ slovenský dnes odpovie Ficovi, Dankovi, Kollárovi a Kotlebovi na ich hlasovanie o istanbulskej zmluve.
Máš to pomýlené, teta, mercedes je poctivý západný výrobok, to trabant je komunistický! :-)))))))
Zajtra dostane po papuli Fico skrzevá Šefčoviča!
Od národa slovenského. :-)
Kočner riadil Trnku a Šufliarskeho
Trnka riadil Čižnára,
Žuža riadila Vaneka.
Že vraj Generálna prokuratúra! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))
Áno, ten čo rozpúta peklo, keď ráno v robote nenájde fľašku na stole.:-)
Tak a za Šufliarskym poletí ďalší krivák protiústavne zvolený za generálneho prokurátora, ktorý chodil s Trnkom do bytu k Ficovi, kde predčitával obom komplicom úryvky z Gorily. :-)
Šefčovič bude mať čo v Bruseli vysvetľovať.
A nebude ani prezidentom ani eurokomisárom.:-))))))
Odporúčame