Rezeň ala Brusel robí Šefčovič najlepší na celom Slovensku! -:)
Rezeň ala Brusel robí Šefčovič najlepší na celom Slovensku! -:)
Oprava, nie na bakalárskom, ale magisterskom štúdiu, samozrejme. :-(
Koalícia do toho! :-))))))
takže aj ty si tohto mentálneho razenia? Kde niekto z odporcov útočil na jej deti,alebo iných členov rodiny? Vy ste skutočné mentálne bahno tejto spoločnosti
Bez fotky antismetiar
6270337 dnes
11:15 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
O štvrť hodiny si napísal
mrzákom je ten, kto ťa urobil,
Nahlás sa Polícii, mrzák! :-)))))))))
Však ku Šefčovičovmu zárobku napíš niečo. :-)))))))
Šefčovič dostal 3 milióny za prácu pre slovenské záujmy! :-))))))),
Takže Šefčovič nepísal tie vítacie traktáty, to mu napísali iní? :-))))))
Smerácki, Harabínovi a Kotlebovi trolli vyčítaju Čaputovej odmenu175 tisíc dolárov od americkej nadácie za angažovanosť v ekológii.
Koľko dostal eurorokomisár Šefčovič za 9 rokov slniečkovania v EÚ?
30000 mesačne robí za 9 rokov 3 240 000€ slovom tri milióny dvesto štyridsať tisíc €. :-)
No nevoľte takého pracanta. :-)
Medzi účastníkmi na Hviezdoslavovom námestí bol aj poslanec za Smer Ľuboš Blaha, Juraj Droba (Nova) a Martin Poliačik (SaS). V príhovore priznal, že na Hviezdoslavovo námestie prišlo málo ľudí. Dlho sa počítali iba na desiatky, čo možno ovplyvnilo aj daždivé počasie.
S prejavom na pódiu vystúpila aj europoslankyňa za Smer Monika Flašíková Beňová, ktorá povedala, že ju od účasti na podujatí odhovárali. Vraj by jej to mohlo uškodiť v kampani na bratislavskú županku.
Pochod v príhovore podporil aj primátor Bratislavy Milan Ftáčnik.
Čítajte viac: https://bratislava.sme.sk/c/6941075/ucastnic…
S Beňovou bol, aj s malým synom.
Aby sa chlapec priučil. :-)
Musíš sám sebe riadne smrdieť, mužík!
Pán Harabín už tieto prezidentské voľby vyhral.
Druhé kolo je pro-ti-zá-kon-né! :-))))))
Pekný obrázok ti dal pán farár na prvom svätom prijímaní! :-)))))
Spýtaj sa šéfredaktorky! :-)))))
Miestni úbožiaci by sa hádzali od rozhorčenia o zem aj vtedy, keby redakcia Pravdy napísala, že Čaputová, slušne povedané, vypustila vetry! :-)))))
Chystajú fakľové pochody v nazis uniformách po Bystrici! :-)))
Miestna luza sa odbavuje na sprostostiach a Čaputovej preferencie raketovo rastú! :-))))))
Mindrák je nazis! :-))))
A prečo by mal, nazis? :-)))))
Odporúčame