Marx-leninský filozof Bláha chystá recenziu Šefčovičovej rigoróznej práce, len ju nevie nájsť! :-)))))
Marx-leninský filozof Bláha chystá recenziu Šefčovičovej rigoróznej práce, len ju nevie nájsť! :-)))))
Dneska Markíza kontrolovala darcov, ktorí na Harabínov transparetný účet poslali väčšie sumy peňazí.
Jeden biely koník napríklad vložil na účet 5 tisíc v hotovosti a hneď nato ich poslal Ha-ra-bí-no-vi! :-))))))
Nie, my chceme dementného Danka a mafiána Fica aj s ich boys ! :-))))
A čo už je také nenahraditeľné na Ficovi, Dankovi a Bugárovi?
Skúste povedať! :-))))
Nuž v NATO sme hlavne preto, aby sem zase nevpálili ruské vojská a nenanútili nám zase svoj ázijský spôsob života a hospodárenia.
Šefčovič tvrdí, že dostáva otázky na koncipientsku prax svojej súperky najmä z Českej republiky.
Fakt nič tak netrápi Čechov ako táto vec a obracajú sa na Šefčoviča aby im s tým pomohol! :-)))))))
Odporný klamár ako všetci komunisti!
Odborník na záverečné práce absolventov všetkých typov škôl včitane maturity Nicholsonovej, marx- leninský filozof Bláha, sa ešte nevyjadril k úrovni dizertačnej práce lžidoktora Šefčoviča.
Netrpezlivo čakáme na recenziu, Bláha idééš! :-))))))
No vidíš a lžidoktor Šefčovič dostal titul JUDr. bez toho, aby napísal rigoróznu prácu. :-)
Pla-giá-tor-stvo nebolo povolené nik-dy!
Lžidoktor ide dnes na becherovka párty do Prahy k českému prezidentovi.
Čaputová pôjde do Prahy v lete na oficiálnu štátnu návštevu.:-)
Citujem Pištu Harabína, tvojho pre-zi-den-ta mužík! :-))))))
Klameš, Čaputová povedala, že robila koncpientku namiesto požadovaných 3 rokov 4 roky a 2 mesiace!
Lži JUDr. Šefčovič!
To bol zákon , ktorý špeciálne vytvorili pre absolventov KGB ?
Však keď chcel byť Šefčovič JUDr. mohol za zapísať na právo a študovať tak ako to robia iní, nie?
A prečo by mali chlapca zatvoriť, však sa vyhovorí ako tvoj nazis kolega poslanec Mizík, že on to nepísal, lebo neovláda počítač! :-))))))
Zuby ako Šefčovič! :-))))))
Šefčovič nikdy neštudoval právo a má titul JUDr.
Prečo práve JUDr. a nie napr. MUDr. ?
Vedeli by ste to niekto vysvetliť? :-))))))
Táto koaličná zvada nie je nič proti tomu ako si to rozdáva Harabínov antisystém a Kotlebovi nazis na Hlavných sračkách.
Luza z jednej i druhej strany sa ide v debate navzájom požrať! :-)))
To u trolla nie je podstatné .
Prikázali chváliť - tak chváli! :-)
Odporúčame