Mikulec pošle NAKU
teraz na Markíze má Kovačič diskutérov a vôbec nedodržiavajú vyhlášku hlavného hygienika , 2 m vzdialenosti
aha, tak to nás pripravujú na to, že nám vyhlásia lockdown a štrajkovať sa opäť nebude
šák Buday je aktivista, revolucionár, ta ňe?
ešte by sa tam patrilo k tomu stromu nadsadiť dvoch medveďov a jedného vlka s divou sviňou a ten strom vyhlásiť v ochrannej zóne Že to Buday ešte nestihol?
čeeeeeeeeeeeeeeeesss práááááááááááááááciiiiiiiiii súúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
tá baba nemá zrejme ani hlavu ani rozum, jediné, čo dokáže, štekať ako besný pes
je to hotová katastrofa počúvať teraz debata na RTVS. Divím sa Kamenickému, takému múdremu a rozumnému chlapovi, že išiel debatovať s takou sprostou babou
on to nikdy nepochopí, lebo nič nevie, nepozná, skrátka je hlúpy nevedomec
a práve na toto súčasní odborníci - nositelia nobelových cien vo vláde nemysleli a nič pre to neurobili, ešte to tak urobili , že ožobračili obce systémom, ktorí zaviedli
až keď zaočkujeme všetkých 65 + a tak sa dokončí dôchodková reforma
zo zdravotníctva urobili cirkus Humberto a cirkus nikdy človeku zdravie ani život nenavráti
pekne a skutočne opísané. Akurát chráň Boh toho, kto momentálne vážne ochorie a nie je papalášom. Zomrie bez milosti
ono sa to dá nazvať, aj " zabiť dve muchy jednou ranou". Vidieť kus sveta, aj utiecť pred nepríjemnosťami zo Slovenska, národ sa búri
pán Mazák sú veľmi chytrý človek, oni sa nestratia, prežijú pri koryte všetky režimy
Borisko vám sľúbi, že do mesiaca a postaví tri nemocnice na Slovensku, dokonca aj tok, čo vám uvidí na očiach, ale len "hubou"
NATO drzo provokuje Rusko a Amíci chcú silou mocou odstaviť z Ruska ropovod a plynovod a sami okrádať Európu
NATO Rusku neustupuje, NATO sa tlačí na hranice Ruska a pripravuje sa na agresiu
do roka by celá dedina vyhorela a bol by pokoj, akurát ľudia by zostali
blbec nevedomý sprostý, šíriš tu hoaxy, porovnáš myš so slonom
Odporúčame