blbec nevedomý sprostý, šíriš tu hoaxy, porovnáš myš so slonom
blbec nevedomý sprostý, šíriš tu hoaxy, porovnáš myš so slonom
si nevedomý hlupák. Ten zákon bol taký, že tí, ktorým patrila pôda na nej ešte nemohli gazdovať a tí, ktorí chceli nesmeli na nej pracovať. Spýtaj sa Janka Čarnogusrského. Už je vyše 30 rokov po revolúcii a koľkým ešte podnes štát nevrátil v reštitúciách pôdu a lesy
zo socializmu natočil Československá kinematografia celovečerný film Všade žujú ľudia. Z toho bolo vidno, že štát chránil ľudí, robil pre nich všetko. Dnes je realita, že všade ľudia nežiju, všade žijú vlky, medvede, divé svine a štát robí pre ne všetko, ľudia nech " skapú"
a družstva privatizovať nešlo, neschopná demokratická vláda neschopný zákon vydala a neschopný parlament schválil
aj jedno aj druhé, sú o spojené nádoby , jedno súvisí s druhým
tak, veru, to je ten lesk a BIEDA spoločenského zriadenia, zvaného kapitalizmus a toto čaká 70 % Slovenska
americký generál z Uošingtnu:
Slovenská vláda PÓZOR! K uvítaniu zo západu k poctééééééééééé zbraň!
oľanáckí slušáckí fašisti alias protivládní pučisti
radšej byť závislý na sexe ako na alkohole
Zelenskij začína prichádzať na to, že sľúbené americké pečené holuby, ktoré budú samé padať " do huby" sú len podlé klamstvo
to nám tu idú Amíci zmodernizovať letiská za 100 milionov, aby holuby a vrabce mohli vzlietať nad letiskami a kochať sa slovenskou prírodou, , žiadne eroplány, bombardéry a triskáče, to je blbosť
Zelenskij začína prichádzať na to, že sľúbené americké pečené holuby, ktoré budú samé padať " do huby" sú len podlé klamstvo
Zelenskij začína prichádzať na to, že sľúbené americké pečené holuby, ktoré budú samé padať " do huby" sú len podlé klamstvo
Zelenskij začína prichádzať na to, že sľúbené americké pečené holuby, ktoré budú samé padať " do huby" sú len podlé klamstvo
Zelenskij začína prichádzať na to, že sľúbené americké pečené holuby, ktoré budú samé padať " do huby" sú len podlé klamstvo
a soudruzi z Uošingtnu nám tu nasáčkujú tých svojích vojakov, nech ich živíme my, lebo oni na to už nemajú
a soudruzi z Uošingtnu nám tu nasáčkujú tých svojích vojakov, nech ich živíme my, lebo oni na to už nemajú
včera, ze do každej krajiny bývalého východného bloku ich pôjde 1000
Odporúčame