si nevedomý hlupák. Ten zákon bol taký, že tí, ktorým patrila pôda na nej ešte nemohli gazdovať a tí, ktorí chceli nesmeli na nej pracovať. Spýtaj sa Janka Čarnogusrského. Už je vyše 30 rokov po revolúcii a koľkým ešte podnes štát nevrátil v reštitúciách pôdu a lesy

