teraz kto klame Biden, či Naď s Korčokom?
tak parlament ešte nedal súhlas a už sa nám sem sáčkujú do lešti Amíci, aj Biden rozhodol, že tu bude trvalo 1000 vojakov. Či to sa nepočíta, lebo v zmluve nie sú?
Naď aj Korčok sú americkí zapredanci, od nich nikdy Slovensko nič dobrého čakať nemôže
Korčok aj Naď verejne cigánili ako cigáni
a takýmito ľuďmi je Slovensko " zapleščúrené" v celom štátnom aparáte
veď to aj tak so Slovensko dopadlo, akí "odborníci" nám vládli. Slovensko je zdevastované, rozkradnuté, v područí západného kapitálu a vykorisťovania
I. vlna Pellegríni O mrtvych
II. a III. vlna Matovič , Heger vyše 15 tisíc mŕtvych
kdepak jenom tí sodruzi z oľani udělali chybu? Žeby totálna neschopnosť?
Amerika toľko vojsko neuživí, talk ich rozhádže po EURÓPE, NeCH ICH žIVí VýCHODNá eURÓPA
veď je to od Európy politická samovraždsa, politické harakiri, to sú tí európskí politici takí nesvojprávní blbci?
on sa nikoho pýtať nemusí, je americký demokrat, ani či to schváli vláda či parlament , pošle si a hotovo
objavili v netopieroch, akurát neviedli krajinu pôvodu tých netopierov
ak to takto pôjde ďalej, tak v Amerike nezostanú žiadne netopiere
veď Igorko hneď pri nástupe tvrdil, že táto vláda sa zapíše zlatým písmo do histórie a už sa stalo, ešte ani neskončili
tak to aspoň vybliakával Igorko aj všetci matoviči
to vôbec nie je vinná matovičovláda, to je vinný Fico, lebo nenašetril žiadne peniaze na kovid, ani nenechal matovičovi žiadne plány
na mňa si zabudol, ja som tvrdil, že kovid, to je len také slabúčke svrbenie v päte a kvôli tomuto slabúčkemu svrbeniu vláda ani z trezorov nevytiahla pandemické plány a nechala ľudí zomierať vo veľkom
vo Wu Chane opäť objavili nový, ešte nebezpečnejší vírus kovidu v netopieroch. Ak to takto pôjde ďalej v Amerike im neostanú žiadne netopiere
to nemiznú len " nemilé a nežiadúce" príspevky a blogy, ale aj dokumenty ,ktoré pre súčasných vládnych papalášov nie sú žiadúce, napríklad lúčanského lekárska správa a takých dokumentov bude veľmi veľa. zrejme sa domnievajú , keď odídu, že akým mečom bojovali , taký nezahynú
Odporúčame