tak to je sranda. Korčok aj Naď aj pani prezidentka nás presviedčali, že bez súhlasu národnej rady noha cudzieho vojak sem nevstúpi. Americké vojská už sem idú vstúpiť a nik na Slovensku nevie aké vojská to vlastne budú. To ako potom budú udeľovať ten súhlas so vstupom. To si snáď z nás robia pr.déééééééél. Alebo ako s preletom do Srbska, že eroplány preleteli v noci a na druhý deň bolo dodatočne požiadané Slovensko o súhlas.


