určite s Remišovou s kábľom a Matovičom
aj teraz prebieha debata na lajoš 3 o prítomnosti amerických vojsk na Slovensku. Je tam aj Pčolinský so Sme rodina. Smerák aj Hlasák debatuju vecne, na vysokej úrovni politicky ja odborne, vidno,že sú to vysoko vzdelaní kultivovane sa vyjadrujúci ľudia a Pčolinský pri nich pôsobí ako Buľo z vaľaľa, A dokonca tvrdil, že národ ukrajinský si želá byť v NATO / zrejme nevidel tie dnešné obrovské demonštrácie proti vláde v Kyjeve/ a čomu nasadil korunu, keď tvrdil, že aj ľud slovenský si želá, aby tu tie americké vojská boli
je to všetko svätá pravda a potom ten sex je super
vidno, že ani Kyjevčania nechcú ani Zelenského ani americkú demográciu. Ako naša vláda, Zelenskij chce Amíkov, aby ho chránili pred vlastným národom
Jahnátek je vysokovalitný a schopný TOP manažér, ktorý riadil veľké a ekonomicky schopné podniky, Z týchto naších vládcov, ktorí nám momentálne vládnu ani jeden nemá jahnátkové schopnosti , riadiacu prax a odbornosť. Sú to neschopní amatéri
to nie zmätený občan si kladie otázku ako hovorí Repa, ale občan, ktorý sa v politike vyzná, má IQ vyššie ako 120 a nie je matovičovolič ,ani sulíkovolič ani čaputovolič
Repa je typický investigatívný zavádzač a klamár, ako hovorí Matovič cigáň, ktorý cigáni. Zoberte krompáče a lopaty, to citoval Fico, slovenského občana, kedˇ behal po nábreží Dunaja. Ale Fico hneď dodal, že budú používať len demokratické, ústavné a zákonné prostriedky
nejde o moc, ale zabrániť genocíde národa slovenského, brániť sociálne výhody, sociálny štát, ktoré položila minulá vláda
a keď tam bol Lipšic, neviem, neviem...
ale v obave o robotu a život to neprizná
presne takýmto spôsobom sicílská mafia popravila prezidenta banky Banco Ambrosiano vytunelovanej Vatikánom v Londýne. Najskôr ho uniesli do Londýna presne takto popravili, akurát ho ešte na lane ponorili do Temže, akože bol utopený. Klientami tejto banky boli prevažne taliánskí gasterarbajteri, ktorí si tam ukladali svoje ťažko zrobené peniaze, aby mali ich rodiny doma z čoho žiť a takto všetci o ne prišli
pezinčanko, super ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++
a ešte tú o cirkuse Humberto a jeho klaunoch si zabudol. Toto je o rozhodnutí ústavného súdu, nie pojazdný cirkus
špekuľuje a vymýšľa neskutočné kľučky. Advokát to môže, ale sudca nie
odpovedaj k veci, neodbočuj pohlúpo, jak Matovič či Heger. Načo nám treba v Kuchyni a na Sliači pristávacie dráhy pre ťažké bombardéry? Pre tie triskáče to Slovensoo hravo zvládne samo vo vlastnej réžii
sulíci aj matoviči, jedným slovom je to so Slovenskom.... v kýbli.....
vidno, že predseda ÚS je advokát / /ne/odborník na ústavné právo/, kiskov káder
máme tu na takom malom Slovensku obrovské množstvo Šalamúnov, pani prezodentkou počnúc a ústavným súdom končiac
lipšici a čurilli to doriešia k spokojnosti pána Matoviča
Odporúčame