a byť úspešný v takom spore je podobné , ako chytiť zo zeme vrabca na kostolnej veži
a byť úspešný v takom spore je podobné , ako chytiť zo zeme vrabca na kostolnej veži
zistiť úmrtie po očkovaní na Kovid 19 je vlastne pre bežného občana niečo ako Perpeetum mobile
ak by sme už mali po predčasných voľbách, už takého zbytočné rozdeľovanie a trieštenie národa nemuselo existovať, však pani prezidentka?
to má zrejme výchovu z tej polepšovne
prichádza na psa mráz
Sulíkovi ako ministrovi hospodárstva ukladá vyhláška o ŠHR mať zásoby plynu v zásobníkoch na 90 dní. Neviem, neviem, neviem
na mňa pôsobil ako Korčok klamársky nesvojprávny jedinec
žeby sa z pani prezidentky stala politická hééééééééérečka? Jednu Remišovú už v politike máme a vidíme ako sa správa
takže títo dvaja experti na americkú demokraciu ex offo sa dali do role, že sú pápežskejší než samotný pápež
tento pán robí hanbu Slovensku, takéhoto zapredaneckého ministra Slovensko ešte nemalo
ak nepoutekajú zbabelo na Maledivy alebo na ewlizé
musíme ešte trpké dva roky tej demontáže vydržať a verím, že potom sa na Slovensku vyčasí a vinníci toho temna a neslobody budú patrične potrestaní
Gustík, super ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Korčok vyznel pri Ficovi ako klamár a politicky pologramotný chudák
kto bude mať v budúcich voľbách v programe zrušenie tejto nehoráznej zmluvy voľby určite vyhrá
mám pocit, že sa pán generál Macko obáva, že by ho kontraadmital degradoval ako Danka, ak vysloví svoj skutočný názor
zrejme pán generál Macko " netuší" že máme obrannú zmluvu s NATO
vykorisťovaní roľníci, aj preto poľnohospodársky sektor stagnuje a stagnovať bude čím dalej viac a viac pri súčasnej politike, o tom je kapitalizmus
Odporúčame