opäť sa tento Santa Franta ozval so svojími fašinázormi
opäť sa tento Santa Franta ozval so svojími fašinázormi
však keď o nič nejde, nech takú zmluvu podpíše vláda aj s Ruskom, ved´ o nič nejde, ani ruskí vojaci by tu neboli, aky by tu neboli ani americkí
vidíš, že je hlupák ako Korčok. Však ked tu nesmú sa Us vojaci pohybovať ani ich lietadlá, načo potom treba zmluvu. Ved to sa nesmú pohybovať aj bez zmluvy
hlúpejšie naďobalvanoviny tu už dávať nemôžeš
a porovnávať to s Matovičom asi bude dosť od veci. Matovič kope za seba, pre svoju kapsu, Slovensko, jeho občania sú mu ukradnutí a zasa tí horemenovaní autorom článku by to brali ako službu národu, právu a právnemu štátu. Tieto moje príspevky nie sú ako oponovanie autorovi článku, len uvádzam svoj názor
domnievam sa, že toho skutočne spoločného ak by boli vo vládnucej koalícii by toho veľa nemali
to je opäť len také taktické, účelové naťahovanie času pred očami občanov, ako to bolo aj pri referende
no teraz sa opäť mladý pán Horský zaskvel, zaexceloval. Matovič nikdy nebol spojencom Fica a Smeru. Igorko je neschopný blázon. Opozícia nerobí z ľudí žiadny nástroj svojich mocenských cieľov, ale bojuje za svojprávnosť tých ľudí, za práva a slobody slovenských občanov pred samotnou neschopnou zapredaneckou vládou a americkou vojenskou mašinériou
keď tá naša /podvodnícka/ vláda má tých koaličných partnerov až dvoch , pani prezidentku aj právnické učilište, aj krstnú mamku v embassy za plotom
už to nebude dlho trvať, že Igorko bude prstom ukatovať, koho majú zatvoriť
ano, navádzal ich, aby pili len ruskú koka kolu, lebo v tej americkej sú chcanky a to je trestný čin, zneuctiť americkú kolu
a tých zomrelých dedkov a babky po očkovaní by museli exhumovať, ak by chceli dokázať pravdu
cigáni si prišli na svoje, tí volili Polláka a Matoviča
to sa ozvala tá najväčšia chudera vo vláde
pani Remišová, najväčší omyl koalície aj tejto vlády ste Vy, od samotného počiatku. Pre nič, za nič Vá nepomenovali kompou
Odporúčame