ak si pán Korčok myslí, ža na územie Slovenska nevstúpi ani jeden vojak cudzieho štátu, načo potom treba zmluvu. Je to nesvojprávne uzatvárať s niekym zmluvu, že jeho vojak tu nevkročí. To nesmie vkročiť aj bez zmluvy
ak si pán Korčok myslí, ža na územie Slovenska nevstúpi ani jeden vojak cudzieho štátu, načo potom treba zmluvu. Je to nesvojprávne uzatvárať s niekym zmluvu, že jeho vojak tu nevkročí. To nesmie vkročiť aj bez zmluvy
Pán Korčok ma nemilo prekvapili, svojou doslova obmedzenou debilnou hlúposťou. Považoval som ho za väčší formát
hlupáci v akcii......
teraz to pre zmenu nebudú válčeky, ale štvorcové kolieska
ešte zo dva , tri roky, keď bude po voľbách, potom pôjdu ak, neutečú na Belizé
jedine, že by to bolo tých 50 tisíc pre Mikulca
bla, bla, bla bla ,bla a môžeš byť harečko aj konkrétny? Ktoré to sú tie obete?
lipšicom aj napriek tomu, že sa prekonávajú, zámer držať nevinného vo väzbe nevyšiel
Krupa už tradične vystupuje ako nesvojprávny , nevedomý hlupák
ak Korčok tvrdí, že noha amerického vojaka na Slovensku nebude, prečo potom nám takú zmluvu s Amíkmi treba?
Korčok povedal v debate na STV ,že americký vojak na Slovensku nebude, že to nie je vôbec pravda. teraz kto klame?
keď Fico hovorí, že v tej zmluve je uvedené, že trestné činy spáchané Amíkmi do trestnej sadzby 3 rokov neriešia orgány SR, ale sami Amíci, tak ten neznalec Korčok to obracia, že to keď sa pobije Američan s Američanom, blbec jeden
Korčok už padol na cigánské dno, už cigáni ako Heger alebo Matovič
pánečku a byť tak svetová vojna, tak tri týždne po prvom údere máme na Zemi tmu a zrzneme
keď začiatkom 80 tych rokoch vybuchla v USA sopka Svätej Heleny, tak sme mali na Slovneksu dokonca mierne zvýšenú rádioaktivitu
Sulík, Korčok, Krúpa, Heger , Naď by sa mali ísť bozkávať so zlodejmi plynu na Ukrajinu
keď mu to vlastenectvo sypalo, prečo nie?
teraz debatujú na STV Fico s Korčokom. Fico chcel zrejme debatu na najvyššej úrovni, tak aj začínal, ale jeho proťajšok to sklzol do primitívnej podoby, sa prejavuje ako matovičodebil, ako keby počúval slová Krupu, Šípoša, Hegera čo hociktorého "pošahaného " oľajnáka. Hoci je to zmluva slovenská, Korčok do toho mieša Orbána, pobaltské štáty, Poľsko, Ukrajinu, a kdejaké sprostosti so slovesnkou zmluvou nemajúce nič spoločné
šák Oľano, ta ňe?
to pán premiér prišiel umelcom ukázať : figu borovú
Odporúčame