što eto za moralist, ten pán doktor Hložník? Na tieto záležitosti sú odborníci infektologovia, pán primár.
što eto za moralist, ten pán doktor Hložník? Na tieto záležitosti sú odborníci infektologovia, pán primár.
že Dostál dozrel. Cha, cha, cha. Na to nebude mať nikdy ani charakter ani rozum
čím to, že za predošlej vlády sa absolútne nič nemazalo, žiadne príspevky , akurát vyložene vulgárne. A za súčasnej vlády nie je blogu , v ktorom by nevymazávali diskusné príspevky, najmä tie, kde kritizujú súčasnú vládu. Všímli ste si to vážení diskutéri?
čím to, že za predošlej vlády sa absolútne nič nemazalo, žiadne príspevky , akurát vyložene vulgárne. A za súčasnej vlády nie je blogu , v ktorom by nevymazávali diskusné príspevky, najmä tie, kde kritizujú súčasnú vládu. Všímli ste si to vážení diskutéri?
to až 80 % Slovákov
niet nad dosadených odborníkov vo vláde, v štátnej správa
to kto mohol takúto debilinu napísať, vraj nezaočkovaní nemajú protilátky, veď to je normálne, odkiaľ ich mali zobrať,resp. získať. Tragédiou je, že polovica očkovaných nemá protilátky
nehanbíš sa, byť negramotný, nevedomý jak matovičovec a chodiť sem diskutovať?
aj tí dôchodcovia, ktorí zomreli po očkovaní sú už "zdraví " už ich tam nič nebolí, nepichá
to už nemôžu povedať prečo tí dôchodcovia, ktorí zomreli po očkovaní
keď ja ešte občas robím a zamestnávateľ to odo mňa pýtal
a ústavný súd hrdinsky, čaputovský mlčí
ty sa skloňuješ podľa životného vzoru chlap, opica sa skloňuje podľa neživotného a ženského rodu, takže ako cirkusovú opicu ťa neberiem
veď koalícia si už aj schválili / protiústavný/ zákon, kto môže, resp.nemusí byť pripustený k voľbám
veď koalícia si už aj schválili / protiústavný/ zákon, kto môže, resp.nemusí byť pripustený k voľbám
veď koalícia si už aj schválili / protiústavný/ zákon, kto môže, resp.nemusí byť pripustený k voľbám
aj medzi nimi ešte Matovič bude robiť prebierku , kto bude k voľbám pripustený. Už si na to zákon / protiústavný/ schválili
paje , super, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++
mečiari, ficiaci, slotovci už vtedy boli vo federálnom zhromaždení, ale ty si súdiac podľa tvojho rozumu a vedomostí ešte ocikával plienky a chodil na šerblík
Odporúčame