ak by ho neočkovali, možno by žil
ak by ho neočkovali, možno by žil
možno preto polícia odmietla, že netrúbil na aute
koľko mali na západe zazmluvnené plynu, toľko Rusi plynu dodali. Otvoria ventíly opäť až od januára a dodajú toľko, koľko si zmluvne objednali
aj môj príspevok vymazali, asi preto, že som prezradil štátne tajomstvo, aj tajomstvoa NATO a celej Ameriky, že Igorko sa lieči u rakúskych psychiatrov
nezaočkovaní vírus tak krásne neporoznášajú ako zaočkovaní, lebo nezaočkovaní sa chránia
jarko, ja nechcem hodnotiť či to bolo spravodlivé, či nie, ale nebolo to v rozpore s vojenskými smernicami. Čo bolo v rozpore, že Naď bez príčiny ho degradoval
včera na obed, zomrel tu 33 ročný chlapec na kovid, 2 x očkovaný
ja sa skôr domnievam, že si musel perfektne zasexovať, len kde takú perfektnú nájsť?
No konečne objavili Ameriku, pán minister aj pán premiér objavili pandemické plány. Toto už mala vláda urobiť ešte v lete a tak sa pripraviť na tretiu vlnu , lebo takto to ukladajú pandemické plány , triediť infikovaných od bielych pacientov. Nie je možné ich miešať hlava nehlava navzájom ako to robí naša vláda a dokonca ešte aj so zdravotníckym personálom.
včera na obed, zomrel tu 33 ročný chlapec na kovid, 2 x očkovaný
včera na obed, zomrel tu 33 ročný chlapec na kovid, 2 x očkovaný
Danko hodnoSť neukradol. Ako absolvent mal plánovú hodnosť kapitána, to by ale musel ísť trikrát " na manébre". Nakoľko už boli manébre zrušené, nedostal by sa k nej, tak minister obrany mal legálne právo mu ju udeliť. Kto postupoval grázlovský bol to ten ktorý mu tu hodnosť odňal a degradoval ho.
to je čo poctivá diskusia? Ja a Matovič sme sa rozhodli?
u nás v nemocnici dávajú výpoveď čo poznám osobne dvaja lekári vo februári, pýtal som sa prečo vo februári, vraj keď skončí núdzový stav
pokiaľ budú mať očkovaní slobodu, bez obmedzenia, budú si veselo rozširovať vírus vždy a všade. Ale táto vláda ten vírus k vládnutie potrebuje, preto toľko zbytočne chorých a mrtvych
pokiaľ budú mať očkované slobodu , tak budú veselo rozširovať víru vždy a všade
joj aj tu u nás tí očkovaní dôchodcovia padajú ako hrušky
a riadiť ,celý ten proces a navrhovať opatrenia by mali krízoví manažéri, žiadní mikasi a mikulcovia a pánbohvieaké zbytočné konzília a zbytočné politické štáby
Odporúčame