to je ale magorenie zo strany ministerstva zdravotníctva,s tými číslami. Že to pánovi ministrovi nevadí, takýto bordel. Aký minister, taký bordel. Ked´ sa očkovaní netestujú, je jasné, že pozitívní zákonite musia byť len neočkovaní
to je ale magorenie zo strany ministerstva zdravotníctva,s tými číslami. Že to pánovi ministrovi nevadí, takýto bordel. Aký minister, taký bordel. Ked´ sa očkovaní netestujú, je jasné, že pozitívní zákonite musia byť len neočkovaní
a takýto všetkonoví odborníci sú v celom štátnom sektore a štátnej správy, To ešte bude radosti prekvapení. A čo na to Remiška?
čo sa pán minister diví, keď riaditeľ NDS je trojmesačný odborník
tiež sa domnievam , že advokáti, včelári a rybári, krajčíri z ústavného súdu porušili ústavu
kecy a sprosté, ty si vtedy zrejme žil na Marse, ked´ nevieš ako to skutočne bolo
ja nikde nehovorím o samostatnom Slovensku, ale o demokracii na Slovensku. Ak by sme boli spoločný štát, matoviči, sulíci, kiskáči, remiši, kollári nikdy nemajú šancu
však Poliaci plyn neberú, nechcú, tak preto plyn netečie
pán minister finanancii asi nemá do čoho pichnúť, kedˇ sa stará do očkovania a rieši očkovanie
ja som sa dal zaočkovať len preto, aby som mohol žiť ako človek, nie ako cirkusová opica uzavretá v klietke, ktorú vďaka hlúpostiam tejto vlády nikam nepustia
niekomu asi chýba logické uvažovanie a zdravý rozum. Veď na testovanie chodia neočkovaní, tak musí byť vysoké percento pozitívnych z neočkovaných
zlodeji idú dôchodcov okrádať
po voľbách bude potrebné asi previesť nové sčítanie ľudu, čo toľko lotrov pouteká zo Slovenska
zabitá a usmrtená slovenská demokracia už má postavený pekný mramorový pomník v Bratislave
gabo, ani si neuvedomuješ, v akej úžasnej demokracii a slobode slova to žiješ. Pánečku zo 135 príspevkov temer stovku ti vymazali
zrejme ten riaditeľ cíti nad sebou mohutnú podporu dona Corleona, preto robí všetko v jeho mene
gabo, celkom rozumná úvaha
tak ako sa kradlo za Mečiara, Dzurindu a teraz za Matoviča si nikdy nekradlo ani už kradnúť nebude
kormidlo, že ti nie je hanbou dávať ako zdroj informácii Nový čas. Ako hlboko si klesol.
Odporúčame