ferrko, prajem ti príjemné a spokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodinky a blízkach a veľa zdravia a ostrého pera v Novom roku
ferrko, prajem ti príjemné a spokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodinky a blízkach a veľa zdravia a ostrého pera v Novom roku
somár negramotný, čítala ešte raz, čo moja písala, lebo ten tvoj iškolába ťa nenaučila lóvensky čítať. Ja píšem o pozitívnych pri testovaní, nie o nemocniciach
všetko sa opäť znormalizuje až o 10 - 12 rokov , keď bude menovaný nový ústavný súd. Ked´ už nebudú menovaní včelári, rybári, advokáti, všelijakí slniečkári , ale skutoční nezaujatí odborníci na ústavné právo
kto týmto, ktorí píšu tie hausnumerá rozum vykradol. Ved´ je logické ,že neočkovaných testujú, tak musí byť väčšina pozitívnych neočkovaní, ak sú pozitívní očkovaní, to už hovorí o nebezpečí, to už treba robiť prísne opatrenia
a pánbožka nech ti pod stromček spolu s Ježiškom viac rozumčeku nadeliA
včera pán minister zdravotníctva aj s poslíčkom vlády pánom Hegerom objavili Ameriku a našli v trezoroch pandemické plány a konečne idú postupovať podľa ních a zriaďovať samostatné infekčné nemocnice. Akurát mám obavy, že pri ich manažérsky&ch a odborných schopnostiach to budú trafiky na predaj Pfizer prípravkov
musíš si dať zajtra pri štedrej večeri celú veľrybu , lebo rybacinka je veľmi dobrá na rozumček, veľmi ho potrebuješ, veľa rybacinka, veľa rozumčeku
prídu voľby, príde nová vláda, kovid opatrenia bu rozumné a, bude menej zbytočne mrtvych a chorých a život pôjd e normálne dalej, akurát tie dva roky do volieb budú ešte nenormálne
veď lockdowny a núdzové stavy budú až do volieb v roku 2024, preto bude treba živiť kovid, aby tu stále bol
akurát najdôležitejší v takýchto veciach je rozum a schopnosti a to sa kúpiť nedá
veľmi silno pochybuje, že to pán minister s tým svojím ansámblom samých oľajnáckych odborníkov zvládnu
lobe neschopný minister, neschopní podriadení pracovníci na ministerstve......
len či to nie je ďalší hoax tejto vlády, či si vôbec uvedomuje pán minister aj premiér čo všetko to obnáša, materiálnotechnicky, personálne, finančne, hygienicky?
pán minister sa zrejme domnieva, že nie je minister zdravotníctva, ale ministrom doma chovaných sliepok a poľných divých svíň, lebo rezort zdravotníctva absolútne nezvláda , nemá ani šajn, čo aký rezort obnáša, lebo vôbec netuší, že kto to všetko je zdravotníckí pracovníci, keď zabudol dať odmeny 350 E pomocným zdravotníckym pracovníkom. Heger ako manažér vlády ho mal už dávno odvolať, tých neschopných pochybení máva pán minister nejak veľa
a počítajú aj s vyškolením ľudí z úradu práce pre prácu s pľúcnymi ventilátormi
zaočkoval sa , aby mohol chodiť do roboty a už je tam, slobodný
Odporúčame