lockdowny a núdzové stavy, zvýšené počty pozitívnych sú akurát vtedy, kedy Fico vyhlási nejaké protesty. Ak Fico neohlási žiadny protest, sú opatrenia povolené, ale akonáhle sa ohlási Fico s protestami, už v tom termíne je núdzový stav, lockdowny, veľa pozitívnych pacientov. A to povinné očkovanie bude dôkaz toho, že vláde absolútne nezáleží na zdraví občanov a boji proti kovidu, ale len na peniazoch , na veľkých kšeftoch

