to je volovina, krivé obvinenie, oni nespochybňujú liečbu, ale povinné očkovanie
to je volovina, krivé obvinenie, oni nespochybňujú liečbu, ale povinné očkovanie
ale bolo by možno nezvyšovať vek odchodu do dôchodku , ale to by vláda musela chcieť zaviesť reformy daňové a odvodové , aké uplatňujú vyspelé európske ekonomiky, napr. Nemecko, Švédsko. Nie zdierať chudobu z kože ako to zaviedli a nastavili u nás Kaník, Mikloš a Dzurinda
vieš ty vôbec ako sa voláš? Lebo krútiš tu stále dookola nezmysly stále o niečom inom
snáď mi nechceš natrúbiť, že vláda vo svojom uznesení nariadila Ficovi zákaz jazdiť po cestách a robiť tlačovky? trdlo sprosté , nevedomé
chudák a úbožiak totálne právne negramotný
dosť primitívne a negramotné len sa odvolať na zákon ako taký. Každý zákon má paragrafové znenie, takže Fico žiadny paragraf tohto zákona neporušil
čo nemali diaľničné známky? Či prekročili povolenú rýchlosť, nebodaj jazdili ožratí?
na týmto zákonom je mikasová vyhláška, ktorej pravidlá Fico vôbec neporušil,
Harek a čože Fico porušil z tohto zákona, nože cituj, prosim
veď Fico sedel v aute, chcel urobiť tlačovku, keď ho zatkli, dodržiaval 6 m vzdialenosť
pán policajný prezident je srandista, robí si z nás pordéééééééééééél. Ako zasiahli proti Ficovi, ktorý nič neporušil a ako proti Hríbovi, ktorý porušil.
v tomto prípade nie je problém očkovanie, ale skutočnou, overenou očkovacou látkou, nie týmto americkým sajrajtom, ktorý vytvára u starých ľudí zrazeniny krvi a spôsobuje smrť
to nie je myšlienka Barringtona, tak je to uvedené v pandemických plánoch, ale tých sa vláda absolútne nedrží, robí si svoju , matovičovskú protiľudovú politiku
poslancom, sudcom a ministrom akurát
najúčinnejšie by bolo zdravých nechať žiť a infikovaných posielať liečiť a očkovanie dobrovoľne a toto všetko sa nerobí ako má, robí sa to úplne opačne
tiež je problematickým v štatistikách fakt, že zomrelých po očkovaní absolútne neposielajú na pitvu, lebo očkovanie......., takto diagnoza úmrtia znie zlýhanie srdiečka
skutočne TA 3 včera "excelovala". Za také výkony ba sa nemusela hanbiť ani štvavá vysielačka Slobodná Európa
si keď BB je bližšia k Rimavskej Sobote ako Bratislava, lebo tí matovičopomýlenci vinili zo zlej situácie Fica a RS
zlé výsledky budú opäť až na jar, keď Fico bude hroziť protestami za predčasné voľby. Vtedy budú všetky výsledky zlé, aj núdzový stav opäť bude aj samé lockdowny
Odporúčame