ak budú US jastraby a NATO takto provokačne militaristicky postupovať, tak sa po tretej svetovej naplní to, čo nenaplnil Stalin po II. svetovej. Že ruské vojská porazia európsky fašistický militarizmus tým, že skončia ruské vojská na Atlantickom vale.

