Janko Ľupták by to zhodnotil: a opäť Slovákom magoril mozgy
Janko Ľupták by to zhodnotil: a opäť Slovákom magoril mozgy
pedagog na ekonomickej univerzite, "zásluhou" ktorého Matovič a Heger absolvovali školu
Igorko vám sľúbi zajtra od rána pestrofarebnú dúhu nad Slovenskom
takéto beztrestné páchanie trestných činov vládnou mocou sa už stáva pomaly každodennou rutinou a to nie je dobré. To už o niečom svedčí. Svedčí to o tom, že štát ovládajú mafiáni, korupčníci, zlodeji a podvodníci, ktorým právo a právny štát absolútne nič nehovorí
Ficovo zatknutie = takéto beztrestné páchanie trestných činov vládnou mocou sa už stáva pomaly každodennou rutinou a to nie je dobré. To už o niečom svedčí.
takéto beztrestné páchanie trestných činov vládnou mocou sa už stáva pomaly každodennou rutinou a to nie je dobré. To už o niečom svedčí.
takéto beztrestné páchanie trestných činov vládnou mocou sa už stáva pomaly každodennou rutinou a to nie je dobré. To už o niečom svedčí.
aj v Nemecku sú " len dočasne" 75 rokov
dnes vystúpil v TV správach politolog z ekonomickej univerzity Štefančík. Potom sa niet čo diviť , že školy opúšťajú takí absolventi ako Matovič a Heger
veď ešte vrahov , ktorý mu hodili mašľu vypátrajú......
píše zreteľne, že to "znamená", že zavolal na seba. Zrejme ten tvoj iškolába, ktorý tvoja chodila tvoju nenaučili lovensky čítať
nevzťahuje, ale polícia to musí okamžite nahlásiť predsedovi parlamentu a Kollár sa vyjadril, že z polície ho nik o ničom neinformoval
teda počul som ho aj ja, z ekonomickej univerzity. Skôr jeho slova vyzneli ako prejav grázla, bratislavského kaviarenského povaľača ako vzdelaného vysokoškolského pedagóga. Úbožiaci, jeho študenti. Potom sa niet čo diviť, že aj takí absolventi ako Matovič a Heger sú tiež jeho dielom
policajti nemajú nárok zobrať na ulici poslanca parlamentu a predviesť na výsluch , tým sa dopustili trestného činu porušenie právomoci verejného činiteľa. Dúfam, že to GP nenechá bez povšimnutia a skutoční vinníci pôjde pred súd
Matovič neskočil do role darebáka, on ním celý život skutočne bol ,je a bude
teda počul som ho aj ja, z ekonomickej univerzity. Skôr jeho slova vyzneli ako prejav grázla, bratislavského kaviarenského povaľača ako vzdelaného vysokoškolského pedagóga. Úbožiaci, jeho študenti. Potom sa niet čo diviť, že aj takí absolventi ako Matovič a Heger sú tiež jeho dielom
toto má úroveň Matoviča alebo tých jeho nohsledov, ktorí sa na ňom priživujú
Odporúčame