Pročko, či Matovič, resp. ktorý z tých oľajnáckých svätých robí propagandu?
Pročko, či Matovič, resp. ktorý z tých oľajnáckých svätých robí propagandu?
smetisko dejín je pre všetkých neschopných a nečestných
protipandemické opatrenia nepripúšťajú miešanie infikovaných a bielych pacientov, vždy, všade, na každom mieste ako to robí táto vláda. Pred vstupom do každej nemocnice sa má testovať a infikovaní nesmú vstúpiť dnu , majú ísť zvlášť, do samostatných infekčných budov
vojenská doktrína USA je robiť svetového policajta, preto tejto doktríne zamerali výzbroj a dominujú lietadlové lode, ale lietadlové lode sú určené pre boj s bosými mudžahedínmi a ruská armáda nie sú bosí mudžahedíni . Ruská armáda je žralok, do ktorého keď si rybár ďobne, tak ho žralok žožerie aj s kosťami
toto je pandémia neschopnosti tejto vlády, aj tí zbytočné a nenávratne zomrelí idú na vrub tejto vlády pre jej neschopnosť aj nezáujem popasovať sa s kovidom
Pánečku, teraz sa predvádza paniu prezidentka na TA 3. Chce si silou mocou napraviť pošramotená povesť a nulová imidž. Sereš + Ringier company a spol. zrejme zaslali judášske groše na vylepšenie strateného imidžu. Ale väčšina národa má pamäť, nezabúda.
Amíci sú si vedomí vojenskej sily Ruska, že na Rusko vojensky nemajú a poznajú vojenskú doktríny Ruska, aj toho sú si vedomí, že chcú vídavať západ slnka nad vrcholcami Skalistých hôr. Preto brešú ako hladní autrálskí psy a ceria zuby
Amíci sú si vedomí vojenskej sily Ruska, že na Rusko vojensky nemajú a poznajú vojenskú doktríny Ruska, aj toho sú si vedomí, že chcú vydávať západ slnka nad vrcholcami Skalistých hôr. Preto brešú ako hladní autrálskí psy a ceria zuby
asi aj s popularitou našej pani prezidentky to bude veľmi zlé, keď úplne všetky naše serešringierovské mainstrimácké média začali masívnu kampań s jej vylepšovaním. Zrejme došli od Sereša judášske grošíky
keď nielen medicínkí primitívi, ale dokonca aj politickí a hospodárskí a o charakteroch radšej pomlčať
a ešte so vo svojom primitívnom mudrlantsve zabudol dodať, že komunisti aj malé deti jedli. Ty budeš nejaký ponovembrový opajcovaný bacalár alebo magister, to sa pozná hneď, lebo tá múdrosť to z teba len tak srší
Biden asi skutočne trpí stareckou demenciou, keď mu vôbec nie je známa vojenská doktrína Ruska, asi na ňu zabudol
tušim ti uvoľnili remene, ktorými si bol pripútaný k posteli, asi pán primár dovolili
ja som dokonca videl v Pravda fotografiu, ktorej "predsedá" v strede usadený Sereš a medzi účastníkmi sedí aj Cichanovská a Čaputová
ale to zrejme nebude určené Slovákom a slovenskému národu
a k Čaputovej vôbec diskusiu nedali......, asi preto že by jej najvyššia prieskumová popularita dostala obrovskú trhlinu
Odporúčame